Nagrali, jak Szpakowski zareagował na grę Polaków

Biało-Czerwoni przegrali z Holendrami (0:2) w czwartkowym meczu Ligi Narodów, a martwić mogła słaba postawa Polaków. Kamery uchwyciły na trybunach Dariusza Szpakowskiego. Jego mina mówi wszystko.

Arkadiusz Dudziak
Na zdjęciach: Dariusz Szpakowski Twitter / TVP Sport oraz WP SportoweFakty / Na zdjęciach: Dariusz Szpakowski
W przedostatnim meczu fazy grupowej Ligi Narodów UEFA reprezentacja Polski mierzyła się z kadrą Holandii. I delikatnie mówiąc nie był to najlepszy mecz podopiecznych Czesława Michniewicza.

Gra Biało-Czerwonym nie układała się już od początku, a zawodnicy Oranje prezentowali bardzo dobre, składne i szybkie akcje. Po wymianie podań już w 14. minucie Wojciecha Szczęsnego pokonał Cody Gakpo.

Na początku drugiej połowy Polacy mieli w końcu dobre momenty w grze, ale zostali błyskawicznie skarceni. W 60. minucie gola zdobył Steven Bergwijn i marzenia Biało-Czerwonych o punktach zostały rozwiane.

Kamery TVP uchwyciły na trybunach Dariusza Szpakowskiego, który tym razem nie był w pracy na spotkaniu reprezentacji Polski. Mina komentatora mówi wszystko o grze Biało-Czerwonych w tym spotkaniu.

Czy Polacy wyjdą z grupy na MŚ w Katarze?