Koszmarne minuty Lecha. Co oni wyprawiali? (WIDEO)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Viaplay / Samu Chukwueze
Twitter / Viaplay / Samu Chukwueze

Lech Poznań roztrwonił prowadzenie 1:0 z początku spotkania w dosłownie kilka minut. Kolejorz stracił trzy gole w osiem minut.

[tag=545]

Lech Poznań[/tag] w meczu z Villarreal CF szybko wyszedł na jednobramkowe prowadzenie. Zespół ze stolicy wielkopolski już w drugiej minucie prowadził 1:0 za sprawą Michała Skórasia.

Niestety dobre nastroje zostały dosyć szybko zmącone. Poznaniacy, schodząc na przerwę, mieli już dwie bramki straty. Wszystkie gole dla gospodarzy padły w zaledwie osiem minut.

Strzelanie rozpoczął w 32. minucie utalentowany młody Nigeryjczyk Samuel Chukwueze. Skrzydłowy Villarreal dostał doskonałe dośrodkowanie od lewego obrońcy. Chukwueze przepięknie złożył się do strzału z woleja i nie dał szans Bednarkowi stojącemu w bramce.

To był początek koszmaru z pierwszej połowy. Już cztery minuty później swojego gola strzelił Alex Baena, który sprytnym, płaskim strzałem pokonał bramkarza Lecha. W 40. minucie ponownie Hiszpan wpisał się na listę strzelców i skompletował dublet.

Źródło: Viaplay