komentarz

Po remisie 2:2 awans Szwajcarii stał się faktem!

90+3

Gol samobójczy! Yann Sommer.

Ciekawe wykonanie rzutu karnego przez Bryana Ruiza skutkuje wyrównaniem w doliczonym czasie! Piłka odbiła się od poprzeczki, od pleców Yanna Sommera i trafiła do bramki.

61
42
14
8
11
90+3

Kostaryka. Schodzi: Cristian Gamboa. Wchodzi: Ian Smith.

6
2
5
2
6
90+2

Rzut karny dla reprezentacji Kostaryki w doliczonym czasie. Denis Zakaria powalił w szesnastce rozpędzonego Joela Campbella i będzie doskonała szansa na ponowne doprowadzenie do remisu.

90

Dodatkowe cztery minuty doliczone przez sędziego.

1
1
1
89

Żółtą kartkę otrzymał Kendall Waston za naruszenie nietykalności sędziego.

4
8
6
3
7
88

Gol! Strzelił Josip Drmić. Asystował mu Breel Embolo.

Szwajcaria ponownie wyszła na prowadzenie w końcówce spotkania. Tak samo było w meczu z Serbią. Josip Drmić przymierzył idealnie po drugiej dziś asyście Breela Embolo!

26
13
9
6
10
85

Fabian Schaer również wyeliminował się z udziału w następnym meczu turnieju. Totalna nieodpowiedzialność dwóch obrońców reprezentacji Szwajcarii.

4
1
2
83

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Schaer za faul na Joelu Campbellu.

78

Ewidentnie Josip Drmić ma największą ochotę na zmianę wyniku po wejściu na boisko z ławki rezerwowych. Druga akcja tego zawodnika i był blisko odzyskania prowadzenia dla Szwajcarii. Piłka wylądowała na spojeniu słupka z poprzeczką!

8
1
3
1
1
77

Momentami emocje jak na grzybobraniu. Szwajcaria chce grać ze Szwecją i oszczędzić odrobinę energii na zderzenie z Trzema Koronami.

4
6
1
1
75

Żółtą kartkę otrzymał Denis Zakaria za zatrzymanie faulem rozpędzonego przeciwnika.

1
2
2
71

Josip Drmić postanowił wnieść trochę ożywienia na połowie przeciwnika. Zablokowane uderzenie zmiennika nie sprawiło problemu Keylorowi Navasowi.