Kolejny nokaut Vaso Bakocevica. Świetna seria Czarnogórca

Dobrze znany fanom w Polsce Vaso Bakocevic (37-18-1) znokautował w 1. rundzie Hermesa Francę (26-20) na gali Megdan Maridian w Nowym Sadzie. To już czwarte zwycięstwo z rzędu byłego zawodnika KSW.

Waldemar Ossowski
Vaso Bakocević WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Vaso Bakocević
"Psychopata" na rozprawienie się z weteranem UFC potrzebował niecałych dwóch minut. Vaso Bakocevic powalił Brazylijczyka na deski prawym sierpowym, po czym skończył pojedynek kilkoma uderzeniami w parterze.

Czarnogórzec zwyciężył na gali w Serbii czwarty pojedynek z rzędu. Charyzmatyczny wojownik z Risanu ostatniej porażki doznał w lipcu 2018 roku, przegrywając przez nokaut z Andriejem Koreszkowem na Bellator 203.

Bakocevic już niedługo ponownie zawalczy przed polskimi kibicami. 29-latek 15 czerwca w Ostródzie zmierzy się z Maciejem Jewtuszką w pojedynku wieczoru gali FEN 25. Dla "Psychopaty" będzie to okazja do rewanżu za porażkę z Polakiem sprzed 5 lat na KSW 28 w Szczecinie.

Do tej pory Vaso Bakocevic stoczył w Polsce cztery pojedynki. Ponad połowę swoich zwycięskich walk odniósł on przez nokaut.

Czy czekasz na kolejną walkę Vaso Bakocevica w Polsce?