NCAA: Słaby mecz Tomasza Gielo

We wtorek późnym wieczorem kolejne spotkanie w lidze NCAA rozegrał Tomasz Gielo. Niestety, jego drużyna zanotowała trzecią porażkę z rzędu.

Stanisław Grabowski
Liberty Flames (2-3) znajdują się w dołku i tym razem na wyjeździe nie sprostali North Florida przegrywając wysoko 57:77. Spotkanie to zaczęło się od wyniku 2:16, co już nie wróżyło nic dobrego i pomimo zrywu ekipy Polaka (tylko 35:42 do przerwy), to miejscowi spokojnie kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. Tomasz Gielo zdobył w tym meczu w ciągu 33 minut gry tylko 5 punktów (0/1 za 3, 2/5 za 2, 1/2 za 1) oraz zanotował 3 zbiórki, 1 asystę i 2 straty. Popełnił także 3 przewinienia osobiste.

W środę na parkietach ligi NCAA zobaczymy natomiast całą czwórkę naszych graczy, ponieważ swoje pojedynki rozegrają Przemysław Karnowski, Jan Grzeliński, Filip Nowicki i Gielo.