NCAA: Przemysław Karnowski w III rundzie

W piątek w nocy w NCAA zespół Przemysława Karnowskiego rozegrał spotkanie podczas March Madness. Jego Gonzaga pokonała rywala i zagra w następnej rundzie.

Stanisław Grabowski

Przemysław Karnowski w spotkaniu przeciwko Oklahoma State (9) zdobył 15 punktów (6/9 za 2, 3/9 za 1) oraz zanotował 10 zbiórek (3 w ataku), 2 asysty, 1 blok, 3 straty (do przerwy już odpowiednio 10 oczek i 4 zebrane piłki). Ostatecznie Gonzaga Bulldogs (8) wygrała 85:77 prowadząc do przerwy 43:34.

Polak po 74 sekundach drugiej połowy złapał 3 przewinienie co spowodowało, iż trochę czasu spędził na ławce rezerwowych. Pod koniec spotkania natomiast nie trafił 4 rzutów wolnych z rzędu, kiedy rywale faulowali taktycznie. 26 punktów dla zwycięzców rzucił Kevin Pangos.

W III rundzie ekipa naszego centra zmierzy się w nadchodzącą niedzielę z Arizoną (1).

Czy Gonzaga Bulldogs ma szanse na Final Four?