NCAA: 12 punktów Karnowskiego

W sobotę w nocy w NCAA kolejne mecze rozegrali Przemysław Karnowski i Tomasz Gielo. Niestety tylko zespół tego pierwszego wygrał.

Stanisław Grabowski

Przemysław Karnowski w spotkaniu przeciwko San Francisco Dons na parkiecie przebywał 26 minut. W tym czasie zdobył 12 punktów (4/10 za 2, 4/6 za 1) oraz zanotował 8 zbiórek, przechwyt, 3 bloki, stratę i popełnił 3 przewinienia osobiste. Ostatecznie Gonzaga Bulldogs pokonała rywali 75:65 odnotowując dwudzieste zwycięstwo w bieżących rozgrywkach.

Gorzej powiodło się Liberty Flames, którzy ulegli 66:80 w starciu z Charl Southern. Tomasz Gielo rzucił 5 punktów (1/2 za 3, 1/2 za 2), zebrał 2 piłki. Niestety jego drużyna już do przerwy przegrywała 27:45 imna chwilę obecną legitymuje się bilansem 9-14.