Sochan się rozkręca. Efektowna gra Polaka w NBA [WIDEO]

W nocy z piątku na sobotę polskiego czasu Jeremy Sochan zaliczył dobry mecz w NBA. 19-latek pomógł San Antonio Spurs w wygraniu spotkania z Milwakuee Bucks (111:93). Polak popisał się kilkoma efektownymi zagraniami. Zobacz najlepsze z nich.

Dawid Franek
Jeremy Sochan zaliczył efektowne wsady Twitter / San Antonio Spurs / Jeremy Sochan zaliczył efektowne wsady
Jeremy Sochan spędził na parkiecie 30 minut. Zdobył 10 punktów, zaliczył 7 zbiórek (rekord kariery). Miał też dwie asysty i blok. Polak trafił 4 na 7 oddanych rzutów z gry (0/2 za trzy) i 2 na 2 rzuty wolne. Bardzo ważny jest fakt, wskaźnik polskiego koszykarza plus/minus wyniósł +22.

Tym samym z Sochanem na boisku San Antonio Spurs odnotowali wyraźną przewagę nad Milwaukee Bucks.

Spotkanie zakończyło się triumfem Spurs 111:93. Zespół przerwał tym samym pasmo pięciu porażek z rzędu i odniósł szósty triumf w sezonie, a pierwszy od 30 października.

Jeremy Sochan popisał się w ostatnim meczu kilkoma ładnymi akcjami. Profil San Antonio Spurs zwrócił uwagę głównie na jego wsady, publikując dwie akcje z Polakiem w roli głównej. Można je zobaczyć poniżej.