Adam Cieślar mistrzem Polski w kombinacji norweskiej, srebro Mateusza Wantuloka

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / EXPA/ JFK / Na zdjęciu: Adam Cieślar
Newspix / EXPA/ JFK / Na zdjęciu: Adam Cieślar

Adam Cieślar wygrał w Szczyrku mistrzostwa Polski w kombinacji norweskiej. Do mety 10-kilometrowego biegu dotarł sekundę przed Mateuszem Wantulokiem.

Po skokach narciarskich prowadził Mateusz Wantulok, który wywalczył 24 sekundy przewagi nad Adamem Cieślarem. W biegu Cieślar miał drugi czas, a Wantulok - trzeci. Minutę i 37 sekund po triumfatorze rywalizację ukończył brązowy medalista - Szczepan Kupczak. [ad=rectangle] Na czwartym miejscu sklasyfikowany został Marcin Budz. Najlepszy rezultat biegu uzyskał Wojciech Marusarz, który awansował na piątą pozycję z czternastej lokaty po pierwszej części rywalizacji.