Mistrzostwa świata Dywizji 1A: Mistrzostwa Świata Dywizji 1A

Na dziś to wszystko. Dziękujemy za uwagę.

6
1
15:39

W ostatnim spotkaniu Biało-Czerwoni zagrają z Rumunią. Początek meczu w piątek o 13:30.

4
1
15:39

Koniec. Polska wygrywa z Koreą Południową 7:0.

23
7
4
3
3
15:37

59 minuta. Bardzo dobra akcja Koreańczyków, jednak zakończona niecelnym strzałem.

4
4
2
15:36

58 minuta. Przerwa na oczyszczenie lodu.

3
3
2
15:33

56 minuta. Kolejna świetna, tym razem niewykorzystana okazja Polaków. Koreańczycy chyba już marzą o tym, żeby ten mecz się skończył.

4
1
2
15:31

Polska wygrywa 7:0 z Koreą Południową. Nokaut.

24
6
4
4
2
15:31

54 minuta. Pięknie zrobił to Krystian Dziubiński. Kapitan reprezentacji Polski pewnie ominął bramkarza i trafił do pustej bramki.

12
2
1
2
2
15:30

54 minuta. Krystian Dziubiński faulowany. Rzut karny dla Polski.

14
3
1
1
1
15:28

Polska po raz kolejny potwierdza, że jest lepszą drużyną i prowadzi z Koreą Południową już 6:0.

20
4
2
2
2
15:28

53 minuta. Marcin Kolusz wpisuje się na listę strzelców. Doświadczony nowotarżanin strzela czterdziestą szóstą bramkę w reprezentacji Polski.

11
1
2
1
15:25

51 minuta. John Murray miał okazję, żeby się wykazać i ponownie nie zawiódł.

11
2
1
15:22

48 minuta. Koreańczycy próbują zdobyć honorową bramkę, ale Polacy nie pozwalają im na rozwinięcie skrzydeł.

9
2
2
15:21

47 minuta. Polacy spokojnie w trzeciej tercji, starają się atakować bramkę rywali, ale nie za wszelką cenę.

11
2
1
Z iloma bramkami na koncie Polacy zakończą środowe spotkanie z Koreą Południową?

14:56

Czas na kolejne piętnaście minut przerwy.

14:56

Po raz kolejny Polacy wykorzystują grę w przewadze i znów strzelają bramkę do szatni.

36
13
2
1
5
14:55

40 minuta. Co się odwlecze to... 5:0. Krystian Dziubiński. Polska z kolejnym golem.

17
5
2
2
14:54

39 minuta. Dwa strzały, jednak Koreańczycy nie dopuścili do utraty kolejnej bramki.

2
2
14:53

39 minuta. Kolejna kara dla Korei, przez 15 sekund rywale zagrają w podwójnym osłabieniu.

1
1
1
1
14:52

37 minuta. Polacy przed szansą na kolejną bramkę, a to dlatego, że przez najbliższe dwie minuty będą grali w przewadze.

6
2
4
3
2
14:44

Biało-Czerwoni mogą pochwalić się imponującą skutecznością. Na piętnaście dotychczasowych okazji, kiedy Polacy grali w przewadze, aż 9 razy trafiali do siatki rywali.

14:42

Polacy mają wszystko pod kontrolą. Okazja za okazją, Koreańczycy byli bezradni w osłabieniu i stracili dwie bramki.

15
6
4
1
1
14:42

33 minuta. Biało-Czerwoni w natarciu. Kamil Wałęga i jest 4:0.

30
12
3
2
2
14:40

Strzelcem Bartłomiej Jeziorski. Polska prowadzi z Koreą Południową 3:0.

42
20
2
2
4
14:39

32 minuta. Polacy są bezlitośni. 3:0.

22
11
2
1
2
14:38

31 minuta. Polacy przez najbliższe cztery minuty będą grać w przewadze.

11
5
4
1
2
14:30

27 minuta. Kolejna szansa Biało-Czerwonych. Wydaje się, że trzecia bramka jest tylko kwestią czasu.

31
9
3
1
5
14:28

26 minuta. Kolejne strzały Polaków, dobra akcja. Zabrakło tylko kropki nad i.

10
1
3
2
2
14:28

26 minuta. Adam Łyszczarczyk stanął oko w oko z bramkarzem rywali. Górą Koreańczyk.

6
1
2
2
2
14:27

25 minuta. Polacy atakują, starają się o trzecią bramkę ale na razie bezskutecznie.

2
1
Czy Polacy podwyższą prowadzenie w drugiej tercji i rozstrzygną ją na swoją korzyść?

14:04

Czas na piętnaście minut przerwy. Pierwsza tercja dobiegła końca.

14:02

20 minuta. Polacy dopięli swego. Bartłomiej Jeziorski chwile przed przerwą podwyższa wynik spotkania.

51
13
6
5
6
14:01

18 minuta. Ależ było blisko. Korea w tarapatach, tym razem bramkarz wyszedł z opresji obronną ręką. Zanosi się na drugą bramkę.

6
1
3
3
2
13:59

17 minuta. Dwie szanse dla Polski, ale bramek brak.

2
2
2
4
13:53

14 minuta. Strzał rywali z ostrego kąta. Niecelny.

2
4
4
3
2
13:52

14 minuta. Polacy starają się atakować, ale Koreańczycy mądrze ustawiają się w defensywie.

3
1
3
3
3
13:48

11 minuta. Zamieszanie pod bramką Koreańczyków. Na tablicy wyników wciąż 1:0.

13:45

10 minuta. Świetna akcja Polaków! Co najważniejsze zakończona bramką. Alan Łyszczarczyk otwiera wynik spotkania.

26
10
2
1
13:43

9 minuta. Niecelny strzał Polaków.

1
1
1
4
13:43

8 minuta. Koreańczycy pokazują swoją grą, że nie mają żadnych kompleksów względem Polaków. Kolejny strzał na bramkę Biało-Czerwonych.

1
1
6
13:41

8 minuta. Okazja dla Korei. Strzał z bliskiej odległości jednak broni John Murray.

2
2
1
3
5
13:40

7 minuta. Świetny przechwyt na połowie, strzał Pawła Zygmunta, ale bramkarz rywali był dobrze ustawiony.

3
1
1
1
1
13:39

6 minuta. Spokojny fragment tego spotkania, Polacy powoli przejmują inicjatywę i coraz częściej pojawiają się pod bramką Korei.

1
1
1
1
2
13:37

Warto dodać, że Polacy są zdecydowanymi faworytami w tym starciu.

3
1
1
1
4
13:35

3 minuta. Pierwsza szansa Polaków, jednak niewykorzystana przez Dominika Pasia. Korea odpowiada strzałem na bramkę Biało-Czerwonych.