Po kolejnej wygranej trener rewelacji jest spokojny. "Studzę głowy. To dopiero 8. kolejka"

Po letnich wzmocnieniach Dreman Opole Komprachcice w STATSCORE Futsal Ekstraklasie spisuje się bardzo dobrze. To jedna z rewelacji sezonu. W ośmiu meczach Dreaman wygrał sześć razy.

Michał Piegza
Dreman Opole Komprachcice Materiały prasowe / Na zdjęciu: Dreman Opole Komprachcice
W Polsce rośnie nowa siła w futsalu? Dreman Opole Komprachcice bardzo dobrze rozpoczął sezon. 19 punktów i 4. miejsce po 8. kolejce STATSCORE Futsal Ekstraklasy pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Kup i oglądaj w WP Pilot mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

Trener drużyny Jarosław Patałuch spokojnie podchodzi do sytuacji. - Niektórzy w klubie na pewno myślą o medalach. Studzę głowy. To dopiero 8. kolejka, przed nami jeszcze 22. Cel jest niezmienny, to 8. miejsce. Jeśli będziemy wyżej to będzie nagroda dla chłopaków. Zawsze walczy się o mistrzostwo Polski. Nie stawiamy sobie takich celów - powiedział szkoleniowiec w rozmowie telewizją tv.futsalekstraklasa.pl. - Chcemy wygrywać kolejny mecz. Zobaczymy co z tego wyjdzie - dodał Dawid Lach, zawodnik Dremana.

W 8. kolejce drużyna z Opola wysoko, bo 5:1 pokonała Clearex Chorzów. - Pierwsza połowa wyrównana, ale z naszą przewagą. Istotna była bramka zdobyta przez nas do szatni. W 2. połowie nasze indywidualności dały znać o sobie, do tego przygotowanie fizyczne. Mieliśmy do gry więcej zawodników niż Clearex. Radziliśmy sobie w pressingu i wykorzystaliśmy swoje sytuacje. Po przerwie mogliśmy chyba strzelić nawet dziesięć bramek. Bramkarz gości robił dobrą robotę. Mecz od stanu 3:0 już się skończył - podsumował spotkanie Patałuch.

Teraz przed Dremanem derbowe spotkanie z Fit-Morning Gredar Futsalem Brzeg. Ten mecz, podobnie jak inne w 9. kolejce, można zobaczyć na platformie WP Pilot.

Lekcja futsalu w Polkowicach. "To nie wystarczyło"

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)