Efektowna wygrana Piasta Gliwice

W poniedziałek w Gliwicach zakończyła się 27. kolejka. Piast nie dał szans beniaminkowi Eurobusowi Przemyśl wygrywając 5:0 i zrównał się punktami z wiceliderem Rekordem Bielsko-Biała.

Michał Piegza
Zdjęcie z meczu Red Dragons Pniewy vs Piast Gliwice Materiały prasowe / Bartosz Barański / Zdjęcie z meczu Red Dragons Pniewy vs. Piast Gliwice

Coraz bliżej decydujących rozstrzygnięć w fazie zasadniczej Fogo Futsal Ekstraklasie. W poniedziałek zakończyła się 27. kolejka.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Eurobus Przemyśl szanse na awans do czołowej ósemki miał jedynie matematyczne. Wciąż o co walczyć ma Piast. Gliwiczanie w tabeli plasują się na 3. miejscu, ale w przypadku wygranej zrównaliby się punktami z wiceliderem Rekordem.

Gospodarze mocno weszli w mecz. Prowadzili już od 2. minuty, a następnie przewagę powiększali. Do przerwy padły cztery gole dla Piasta. Po zmianie stron gliwiczanie dołożyli piątą bramkę.

Na trzy kolejki przed końcem fazy zasadniczej Piast ma tyle samo punktów co 2. Rekord, ale wydaje się, że trudniejszy termin na finiszu pierwszej części rozgrywek.

27. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy:

Piast Gliwice - Eurobus Przemyśl 5:0 (4:0)

16. Sośnica Gliwice 27 7 33:134 1 4 22

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)

Czy Piast Gliwice zostanie mistrzem Polski?