Legia sprawiła dużą niespodziankę. Rywalom zabrakło argumentów [WIDEO]

Dużą niespodzianką zakończył się pojedynek 26. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy w sercu naszego kraju. Legia Warszawa rozprawiła się z wyżej notowanym zespołem GI Malepszy Arth Soft Leszno 6:2.

Mateusz Domański
Legia Warszawa pewnie wygrała, choć nie była faworytem YouTube / Futsal Ekstraklasa / Legia Warszawa pewnie wygrała, choć nie była faworytem
Pojedynek Legia Warszawa - GI Malepszy Arth Soft Leszno od początku układał się lepiej dla miejscowych. W czwartej minucie wynik zmagań otworzył Sergio Monteiro. W 10. minucie zaś prowadzenie Legii podwyższył Nuno Chuva. Przed przerwą więcej goli nie oglądaliśmy - pierwsza połowa zakończyła się więc wynikiem 2:0.

Leszczynianie na pewno powiedzieli sobie w szatni kilka mocnych słów. Na parkiet powrócili wyraźnie podbudowani i rozdrażnieni.

W 22. minucie trafienie kontaktowe wywalczył Wiaczesław Kożemjaka, a w 31. minucie odpowiedział Andre Luiz. 33. minuta przyniosła zaś trafienie Ołeksandra Kolesnykova. Po tej bramce było 3:2.

Na niespełna pięć minut przed końcem goście zaczęli wycofywać bramkarza, co perfekcyjnie wykorzystywali rywale. Dwukrotnie piłkę do pustej bramki kierował Nuno Chuva. W 39. minucie natomiast wynik na 6:2 ustalił Nikita Storożuk.

Poniżej skrót meczu Legia - GI Malepszy Arth Soft:

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)