Cudowna asysta i piękny gol. Ależ oni to wymyślili! [WIDEO]

Faworyt nie zawiódł. W meczu 24. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy BSF ABJ Bochnia pokonał FC Reiter Toruń aż 5:1. Dostępny jest już skrót tego spotkania. Ozdobą meczu był jeden z goli Łukasza Biela.

Mateusz Domański
Wspaniała akcja BSF ABJ Bochnia YouTube / Futsal Ekstraklasa / Wspaniała akcja BSF ABJ Bochnia
Drużyna FC Reiter Toruń dobrze weszła w mecz 24. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy. W 11. minucie wynik spotkania otworzył Kacper Machałowski. Później natomiast trafiali już tylko miejscowi.

Aż czterokrotnie na listę strzelców wpisywał się Łukasz Biel. Poza tym jedną bramkę dołożył Pedro Pereira i tym samym drużyna BSF ABJ Bochnia wygrała ten pojedynek 5:1.

W kontekście tego spotkania warto zwrócić uwagę choćby na przepiękne trafienie Łukasza Biela.

W 18. minucie wykorzystał on wyborne podanie przez niemal całe boisko od Sebastiana Leszczaka. Trzeba przyznać, że wyglądało to fenomenalnie (zobacz poniżej, 1:20).

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

To dlatego Legia sprzedała swoją gwiazdę. "Pojawiła się okoliczność"