Legia Warszawa wróciła na tarczy. Zobacz skrót

Na pewno nie tak początek drugiej części sezonu Fogo Futsal Ekstraklasy wyobrażała sobie drużyna Legii Warszawa. W niedzielę (7 stycznia) "Wojskowi" przegrali z Red Dragons Pniewy 2:5. Zobacz skrót tego meczu.

Mateusz Domański
Zespół Red Dragons Pniewy pokonał Legię Warszawa YouTube / Futsal Ekstraklasa / Zespół Red Dragons Pniewy pokonał Legię Warszawa
Ekipa Red Dragons Pniewy bardzo dobrze rozpoczęła mecz 16. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy z Legią Warszawa. Pniewianie prowadzili już w trzeciej minucie, kiedy to na listę strzelców wpisał się Yvaaldo Gomes.

Nieco później bramkę zdobył Nikodem Krajewski. W 13. minucie prowadzenie gospodarzy do stanu 3:0 podniósł Bartłomiej Gładyszewski.

Krótko przed przerwą "Wojskowi" zabrali się za odrabianie strat - trafiali Adam Grzyb oraz Michał Klaus, co sprawiło, że po pierwszej połowie mieliśmy wynik 3:2.

W drugiej partii lepiej spisali się miejscowi. Ponownie trafił Gładyszewski, a ponadto bramkę zdobył Adrian Skrzypek. Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla Red Dragons.

Zobacz skrót tego pojedynku:

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

Cash zwrócił się do piłkarzy Aston Villi. "Mogą zapłacić za moje wakacje!"

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)