Dziesięć goli w zaległym meczu Fogo Futsal Ekstraklasy

W Fogo Futsal Ekstraklasie w zaległym meczu nie było niespodzianek. Wyżej notowana drużyna BSF ABJ Bochnia 8:2 pokonała Jagiellonię Białystok.

Michał Piegza
BSF ABJ Bochnia Materiały prasowe / BSF ABJ Bochnia
W środę w Fogo Futsal Ekstraklasie odrobiono zaległości. W Bochni piłkarze rozegrali spotkanie, które pierwotnie miało odbyć się przed tygodniem.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Drużyna BSF ABJ w przypadku wygranej mogła oddalić się od strefy spadkowej na dziewięć punktów.

Jagiellonia do potyczki przystępowała po dwóch wygranych z rzędu i miała nadzieję na kolejne.

Już do przerwy wszystko było jasne. Zawodnicy z Małopolski prowadzili 5:0. Po zmianie stron drużyna z Podlasia nie mogła liczyć na cud. Tym bardziej, że miejscowi dołożyli kolejne dwa gole. Dopiero wówczas Jagiellonia była w stanie zadać dwa ciosy. Na więcej gości nie było stać. To gospodarze w ostatniej minucie ustalili wynik gry na 8:2.

BSF ABJ Bochnia - Jagiellonia Białystok 8:2 (5:0) Cabalceta 8',9',13', 24', Surmiak 18', Pereira 19', Leszczak 30', Przybył 40 - Stefanowicz 29', Skiepko 32'

16. Sośnica Gliwice 12 2 11:49 0 2 10

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP. ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: film obejrzało pół miliona osób. Gwiazdor Realu zachwycił

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)

Czy Jagiellonia utrzyma się w Fogo Futsal Ekstraklasie?