Udany początek reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski w futsalu potwierdziła drzemiącą w niej siłę. Nasi zawodnicy dobrze rozpoczęli turniej rozgrywany w Chorwacji. Podopieczni Błażeja Korczyńskiego 4:1 pokonali Bośnię i Hercegowinę. W czwartek kolejny mecz Biało-Czerwonych.

Michał Piegza
reprezentacja Polski w futsalu  WP SportoweFakty / Na zdjęciu: reprezentacja Polski w futsalu
Dobry start zanotowali reprezentanci Polski w futsalu. Biało-Czerwoni w pierwszym spotkaniu turnieju w Chorwacji mierzyli siły z Bośnią i Hercegowiną, która podobnie jak nasz zespół kilka miesięcy temu walczyła w mistrzostwach Europy.

Polacy jako pierwsi zdobyli gola, na którego po pięciu minutach odpowiedzieli rywale. Do przerwy jednak 2:1 prowadził zespół Błażeja Korczyńskiego. Po zmianie stron nasi zawodnicy dołożyli dwa kolejne gole i zwyciężyli 4:1.

W czwartek rywalem reprezentacji Polski będą Węgrzy. Później naszych zawodników czekają jeszcze gry z gospodarzami turnieju oraz Czarnogórą.

Polska - Bośnia i Hercegowina 4:1 (2:1)
Sebastian Grubalski 7', Mateusz Madziąg 18', Kamil Surmiak 25', Tomasz Kriezel 33' - Srdan Ivanković 12'

Skład reprezentacji Polski: Michał Kałuża - Michał Kubik, Kamil Surmiak, Tomasz Lutecki, Tomasz Kriezel oraz Bartłomiej Nawrat - Mateusz Madziąg, Patryk Hoły, Remigiusz Spychalski, Sebastian Grubalski, Kacper Sendlewski, Sebastian Leszczak, Paweł Kaniewski, Michał Marek.

Hit transferowy w STATSCORE Futsal Ekstraklasie!

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)