To musiało zakończyć się golem na 1:1. Alvaro Morata wykorzystał wielką szansę [WIDEO]

W 60. minucie, po golu Federico Chiesy, Włosi byli w raju. Na ziemię już 20 minut później sprowadził ich Alvaro Morata. Po jego trafieniu w półfinale Euro 2020 było 1:1.

Mateusz Domański
Gol Alvaro Moraty Twitter / TVP Sport / Gol Alvaro Moraty
60. minuta pierwszego półfinału Euro 2020 przyniosła bramkę Federico Chiesy. Otrzymał on świetne podanie, następnie wymanewrował przeciwników i posłał piłkę do siatki. Oddał wręcz idealne uderzenie (zobacz tutaj >>>).

Riposta rywali nadeszła 20 minut później. Właśnie wtedy Hiszpanie bardzo mocno przyspieszyli grę i ruszyli w kierunku bramki przeciwnika.

Odsłonięty na chwilę Alvaro Morata dostał piłkę na 6. metrze i bez większych problemów wykończył akcję, doprowadzając tym samym do wyrównania.

Dwie połowy nie wystarczyły, by wyłonić pierwszego finalistę Euro 2020. W związku z tym kwestia awansu rozstrzygnie się albo w dogrywce, albo nawet w rzutach karnych.

Relacja live dostępna jest tutaj >>>. Transmisję można śledzić natomiast w TVP Sport, TVP 1 i na WP Pilot.