Euro 2016: Francja - Islandia: David Trezeguet typuje pewny triumf gospodarzy

Były napastnik reprezentacji Francji David Trezeguet stawia, że Francuzi wystąpią w półfinale Euro 2016. Jego zdaniem, w ćwierćfinale pokonają Islandię różnicą dwóch goli.

Wiktor Gumiński
YOAN VALAT/PAP/EPA / YOAN VALAT/PAP/EPA

Trezeguet występował we francuskiej kadrze w latach 1999-2008. Rozegrał w jej barwach 71 meczów, w których zdobył 34 bramki. Najbardziej pamiętne trafienie zanotował w finale Euro 2000, zdobywając w 103. minucie dogrywki z Włochami "złotego gola" na wagę mistrzostwa Europy dla Francji.

Na kilkanaście minut przed rozpoczęciem ćwierćfinału Euro 2016 pomiędzy gospodarzami turnieju a Islandią, na oficjalnym profilu imprezy na Twitterze pojawił się wynik, jaki Trezeguet typuje w tymże pojedynku. Były snajper stawia, że Francuzi wygrają 2:0.

Czy zgadzasz się z typem Davida Trezegueta?