Walka Gołota - Saleta: Znana cena za PPV

autor: Łukasz Czechowski | 2013-01-08, 12:08 | źródło: inf. prasowa |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
| Drukuj

Gala Polsat Boxing Night będzie dostępna jedynie w systemie pay-per-view. Organizatorzy podali już za jaką kwotę dostępna będzie transmisja z tego wydarzenia.

Koszt to 40 zł. Transmisja dostępna będzie na platformie Cyfrowy Polsat oraz w telewizji internetowej ipla. Przekaz z trójmiejskiej Ergo Areny będzie nadawany w dwóch formatach – tradycyjnym (SD) oraz w wysokiej rozdzielczości (HD).

Polub SportoweFakty na Facebooku  
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
| Drukuj

Powiązane wydarzenia

Powiązane artykuły

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Bodiczek

Nie chodzi o to czy to walka bokserska, czy show innego rodzaju. Zasadniczo przedsięwzięcie ma sens wtedy, gdy to PPV się dobrze sprzeda. A w przypadku walki Gołota - Saleta sukces jest po prostu murowany. I nie obrażaj ich, bo jakby nie patrzeć zarówno jeden jak i drugi dostarczali kiedyś dużo emocji, zwłaszcza Gołota. A jak widzę tego rodzaju wpisy, to kojarzą mi się one ze śmiesznymi nastolatkami, którzy kojarzą Gołotę z walki z Adamkiem, łomotu z Brewsterem i szybkiej porażki z Austinem. A pojęcia o jego faktycznej karierze nie mają żadnego. Wracając jeszcze do PPV, najgorsze jest to, że ten system zaczyna na dobre wchodzić na polski rynek. Nie ma innego wyjścia jak tylko konsekwentnie go bojkotować. Choć tak jak mówię, w fiasko PPV w przypadku walki Gołota - Saleta najzwyczajniej nie wierzę. To są za duże emocje i na pewno znajdzie się wielu gotowych za nie zapłacić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Panowie, ale to już nie chodzi o wydanie 40zł. Przecież ta "walka bokserska" nie ma jakiegokolwiek prestiżu. Bardzo kibicowałem Gołocie, ale ile to lat temu było. O "osiągnięciach" Salety już nie wspomnę....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
razorback

Panowie, ale to już nie chodzi o wydanie 40zł. Przecież ta "walka bokserska" nie ma jakiegokolwiek prestiżu. Bardzo kibicowałem Gołocie, ale ile to lat temu było. O "osiągnięciach" Salety już nie wspomnę. Przypomina mi to spotkanie dwóch pawianów, ale przecież bilety do zoo są tańsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 8 stycznia 2013 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek speedway

pomimo tej wczorajszej bójki Szpilki z Zimnochem na konferencji i tak tego dziadostwa nie wykupie i radze wszystkim nawet zagorzałym fanom boksu NIE WYKUPUJCIE TEGO nie dajcie zarobić złodziejom!!! jest wiele stronek z transmisjami warto jest sie czasami poświęcić i obejrzeć w gorszej troche jakości ale nie dac im satysfakcji i możliwości łatwego zarobku oby jeszcze na tym interesie stracili i wtedy sie przekonają że
PPV NIE JEST DLA POLSKI!!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.