Brak relacji z tego wydarzenia
Bieg 1
Mikołaj Curyło Zastępstwo zawodnika za Brak zawodnika
3

Curyło nie dał szans rywalom. Sikora zanotował upadek na końcu stawki, ale szybko podniósł się z toru.

17:26 - karetka dojechała na stadion. W międzyczasie zmagano się z awarią prądu.

17:08 - zawody rozpoczną się z opóźnieniem. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej liczby karetek na stadionie.

17:07 - koniec prezentacji.

17:04 - początek prezentacji.

17:00 - na trybunach około 200 kibiców.

16:57 - w ekipie z Grudziądza za puste miejsce stosowane będzie zastępstwo zawodnika.

16:02 - Obsada potwierdzona. W Grudziądzu ładna i słoneczna pogoda. Temperatura oscyluje w granicach 27 stopni. Orzeł Łódź nie wystartuje w zawodach.

Bieg 2

Danielewicz na pierwszym łuku spadł na ostatnie miejsce.

Bieg 3

Łęgowik wygrał z dużą przewagą. Bieliński bronił się przed atakami Przywieczerskiego.

Bieg 4

Curyło w ostatniej chwili pojawił się na starcie, ale nie przeszkodziło mu to w zdeklasowaniu rywali. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 5
Oskar Fajfer Rezerwa zwykła za Igor Kopeć-Sobczyński
2
Hubert Łęgowik Zastępstwo zawodnika za Brak zawodnika
1

Z walki na łokcie na pierwszym łuku zwycięsko wyszedł Szymko.

Bieg 7

Krzyżanowski do końca atakował Łęgowika.

Bieg 8

Beśko bronił się przed atakami Curyły. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 9
Oskar Fajfer Rezerwa zwykła za Tomasz Przywieczerski
3
w

Kossakowski wszedł pod łokieć Łęgowikowi, a ten zanotował upadek. Łęgowik został wykluczony z powtórki.

Bieg 10

Danielewicz na pierwszym łuku na chwilę przedarł się na prowadzenie, ale szybko spadł na koniec stawki. Defekt Krzyżanowskiego na drugim miejscu na ostatnim łuku.

Bieg 11
Oskar Fajfer Rezerwa zwykła za Patryk Sikora
1
Bieg 12

Curyło na trzecim kółku minął Bielińskiego. Ten chwilę później popełnił błąd, co wykorzystał Kopeć-Sobczyński. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 14
3

Bieliński zanotował upadek na ostatnim okrążeniu, jechał wtedy na drugim miejscu.

Bieg 16
2

Curyło nie nawiązał walki z rywalami. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 18

Danielewicz wyprzedził na drugim łuku Przywieczerskiego. Ten później zanotował upadek jadąc na trzecim miejscu.

Bieg 19

Krzyżanowski nękał atakami Łęgowika i na ostatnim okrążeniu wyprzedził zawodnika gospodarzy.