Bieg 15
27
2 : 4
39

Jonsson na ostatnim okrążeniu pokonał Damiana Balińskiego i ustalił wynik spotkania na 51:39 dla Falubazu Zielona Góra.

Bieg 14
25
1 : 5
35

Przed nami dwa decydujące wyścigi. Unia Leszno, aby pokonać Falubaz musiałaby wygrać je podwójnie. Sprawa bonusu jest już zamknięta, powędruje on do Zielonej Góry.

Piotr Pawlicki zastąpi Pavlica, a Przemysław jako rezerwa taktyczna wystartuje za Batchelora, zaś Dudek pojedzie za Jankowskiego.

Dudek i Holta zdobywają pięć punktów, dając tym samym zwycięstwo swojej drużynie. Falubaz już tego meczu nie przegra!

Bieg 13
24
1 : 5
30

Doskonały start żużlowców Falubazu, którzy nie dali sobie wydrzeć prowadzenia.

Trwa równanie toru.

Bieg 12
23
1 : 5
25

Błyskawiczna riposta zawodników Rafała Dobruckiego. Zielonogórzanie wygrywają podwójnie i wychodzą na prowadzenie.

Bieg 11
22
4 : 2
20
Piotr Pawlicki Rezerwa zwykła za Kamil Adamczewski
3

Przerwa dobiegła końca, arbiter uruchomił zegar dwóch minut. Kamila Adamczewskiego zastąpi Piotr Pawlicki.

Pawlicki wystrzelił spod taśmy i pewnie dowiózł trzy "oczka". Na trzecim okrążeniu Jankowskiego pokonał Pavlic, dzięki czemu Unia wychodzi na prowadzenie.

Bieg 8
18
1 : 5
18

Sędzia włączył zegar dwóch minut.

Stelmet Falubaz wychodzi na prowadzenie! Po dwóch słabszych startach na czele znajdował się Łukasz Jankowski. Po kilku próbach Protasiewiczowi udało się wyprzedzić Pavlica.

Bieg 6
17
3 : 3
13

Łoktajew wygrał start i ratuje wynik dla Falubazu, gdyż ostatni dojechał Holta.

Bieg 5
14
3 : 3
10

Koniec kosmetyki toru, za chwilę start do biegu numer pięć.

Start wygrał Protasiewicz, którego próbował minąć Batchelor, lecz Australijczyk musiał uznać wyższość kapitana zielonogórskiej drużyny. Jankowski jechał daleko z tyłu i zrezygnował z rywalizacji.

Bieg 4
11
4 : 2
7

Piotr Pawlicki wystrzelił spod taśmy i pewnie zdobył trzy punkty.

W Lesznie trwa równanie toru.

Bieg 3
7
5 : 1
5

Unia doprowadziła do remisu! Start wygrał Łoktajew, ale na drugim wirażu obaj leszczynianie pokonali zawodnika z Zielonej Góry, a po nich zrobił to również Holta.

Bieg 1
2
2 : 4
4

Składy potwierdzone, a nad leszczyńskim stadionem świeci słońce. Zawody rozgrywane będą wg drugiego zestawu. Prezentacja właśnie się zakończyła, za chwilę start pierwszego wyścigu.

W pierwszym spotkaniu Stelmet Falubaz pokonał na własnym torze Unię Leszno 51:39, czy to wystarczy do obrony punktu bonusowego?

Doskonały start zielonogórzan, jednak na pierwszym okrążeniu drugą pozycję na rzecz Piotra Pawlickiego stracił Adam Strzelec.

Bieg 2

Na pierwszym okrążeniu upadł Kamil Adamczewski, ale zdążył zejść z toru.

Bieg 7

Jonsson wygrał start i szybko dołączył do niego Dudek, jednak kolejny raz upadł Adamczewski. Bieg przerwany, zawodnik Unii wykluczony z powtórki.

Fakubaz doprowadza do remisu! W drugim podejściu Jonsson powtórzył swój wyczyn, lecz ciągle naciskał do Przemysław Pawlicki.

Trwa kosmetyka toru.

Bieg 9
Tobiasz Musielak Rezerwa zwykła za Kamil Adamczewski
3
Patryk Dudek Rezerwa zwykła za Rune Holta
1

Obaj trenerzy sięgają po rezerwowych, aby zastąpić najsłabsze ogniwa w swoim zespole.

Szybka odpowiedź gospodarzy! Dudek znajdował się na drugiej lokacie, ale pokonał go Przemysław Pawlicki. Upadek Łoktajewa, który zszedł z toru.

Bieg 10

Start dla zawodników Unii Leszno. Strzelec wywiózł Balińskiego, z czego skorzystał Jonsson. Młodzieżowiec Falubazu spadł na czwartą lokatę, a następnie upadł. Wyścig przerwany.

Do zawodnika Stelmetu Falubazu wyjechała karetka. Ambulas został na stadionie, za chwilkę start do powtórki.

Po słabym starcie Jonsson wykorzystał lukę przy krawężniku i wyszedł na prowadzenie.