Bieg 15
41
4 : 2
37

Fantastyczny wyścig wieńczący ten znakomity mecz! Robert Lambert bohaterem gospodarzy. Młody Brytyjczyk napędzał się po szerokiej i wydarł 3 punkty Janowskiemu, natomiast z tyłu Iversen z trudem uporał się z Dakotą Northem.

Bieg 14
37
3 : 3
35

Po starcie podwójnie prowadzili goście, ale zdołał ich rozdzielić Robert Lambert. W drugim łuku trzeciego okrążenia za szeroko wyjechał Dakota North, co wykorzystał Kenneth Bjerre.

Bieg 12
34
2 : 4
32

Po starcie prowadzenie objął Kyle Newman, natomiast w pierwszym łuku dołączył do niego Paul Starke, który wjechał między Kerra i Morrisa. Ambitnie walczył jednak Lewis Kerr, który wyprzedził Starke'a podczas trzeciego okrążenia.

Bieg 11
32
1 : 5
28

W powtórce Dakota North poszerzył tor jazdy w pierwszym łuku Iversenowi, co natychmiast wykorzystał Janowski. Później Polak powalczył z Duńczykiem o 2 punkty i wyszedł z tej rywalizacji zwycięsko.

Wyścig przerwany z powodu nierównego startu.

Bieg 9
31
2 : 4
23

Davey Watt świetnie wystartował i wygrał z olbrzymią przewagą. Goście prowadzili podwójnie po tym, jak Newman w pierwszym łuku wyprzedził rywali po szerokiej. Newman dwóch "oczek" do mety jednak nie dowiózł, ponieważ podczas trzeciego okrążenia wyprzedził go Nicklas Porsing.

Bieg 8
29
3 : 3
19

Bardzo dobrze wystartował Kacper Gomólski, który świetnie zachował się w pierwszym łuku. Polak delikatnie przyciął z zewnętrznej i wyjechał na czoło stawki.

Bieg 7
26
4 : 2
16

Dakota North próbował założyć się w pierwszym łuku na Nielsa Kristiana Iversena, ale Duńczyk wypchnął go szerzej i objął prowadzenie, którego nie oddał do mety. Przerwa.

Bieg 6
22
2 : 4
14
Davey Watt Zastępstwo zawodnika za Chris Holder
1

Janowski dobrze wyjechał z czwartego pola i założył w pierwszym wirażu po szerokiej Roberta Lamberta. Polak wygrał ze sporą przewagą.

Bieg 5
20
5 : 1
10

Po słabszym starcie Kacper Gomólski stoczył walkę o 2 punkty z Nicklasem Porsingiem przez pierwsze dwa okrążenia. Później para gospodarzy odjechała Polakowi.

Bieg 4
15
5 : 1
9

Lepszy start gospodarzy i niezagrożone podwójne zwycięstwo Kings Lynn. Davey Watt dotarł do mety, choć zanotował defekt motocykla w przedostatnim łuku na trzeciej pozycji. Przerwa.

Bieg 3
10
1 : 5
8

Maciej Janowski prowadził od startu. Szybko dołączył do niego Dakota North i goście pewnie zwyciężyli podwójnie.

Bieg 2
9
4 : 2
3

O jeden punkt walkę stoczyli Ashley Morris i Kyle Newman.

Bieg 1
5
5 : 1
1
Dakota North Zastępstwo zawodnika za Chris Holder
0

Pewne 5:1 gospodarzy. Duńczycy przez cztery okrążenia jechali parą.

Poole Pirates za Chrisa Holdera zastosuje zastępstwo zawodnika. Australijczyk się rozchorował.

Bieg 10
Maciej Janowski Zastępstwo zawodnika za Chris Holder
2

W powtórce bardzo dobrze wystartował Vaclav Milik, który zdołał wyjechać w pierwszym łuku na czoło stawki. Janowski poradził sobie z Kennethem Bjerre. Kacper Gomólski biegu nie ukończył. Zanotował defekt na końcu stawki. Przerwa.

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Najszybciej sprzed taśmy wyjechał Maciej Janowski.

Bieg 13
Kacper Gomólski Zastępstwo zawodnika za Chris Holder
1

Mnóstwo zwrotów akcji w tym biegu. Świetną walkę o 2 punkty stoczyli Kacper Gomólski i Vaclav Milik. Czech wygrał tę rywalizację i jechał 2. Na wejściu w przedostatni wiraż Iversen, który podążał ostatni, uporał się z Gomólskim, ale chwilę później znów zrobiło się 4:2 dla Poole, ponieważ na wyjściu z tego samego łuku defekt zanotował Milik.