18 17 Rafał Malczewski 0 0
Bieg 20

Przedpełski do końca atakował Cyfera, ale bez efektu.

Bieg 19

Adamczewski przez cztery okrążenia atakował Malitowskiego i jednocześnie bronił się przed nękającym go Nowakiem.

Bieg 18

Zgardziński na trzecim okrążeniu wyprzedził Łęgowika, który miał jeszcze na ostatnim łuku defekt i został wyprzedzony przez Borowicza.

Bieg 17
Oskar Polis Wykluczenie Ernest Koza
1

Koza wykluczony za przekroczenie limitu 2 minut. Musielak do ostatnich metrów atakował Smektałę, a Strzelec do mety dojechał na defektującym motocyklu.

Bieg 16

Przedpełski najlepiej rozegrał pierwszy łuk i pewnie pognał do mety po zwycięstwo. Zgardziński walczył z Musielakiem o drugie miejsce.

Przerwa na kosmetykę toru.

-> Szukasz żużlowych materiałów wideo? Zapraszamy na serwis Speedway.TV!

Bieg 15

Strzelc na drugim łuku wyprzedził Borowicza, a na ostatnim łuku manewr ten powtórzył Fajfer.

Bieg 14

Pewne zwycięstwo Malitowskiego.

Bieg 13

Wyścig przerwany ze względu na nierówny start. Tym razem ostrzeżenie otrzymał Koza. W kolejnym podejściu ostrzeżenie otrzymał Łęgowik. Koza w powtórce zanotował uślizg na pierwszym łuku, ale szybko zszedł z toru.

Bieg 12

Przedpełski nie miał problemów z wygraniem tego wyścigu.

-> Wybrzeże będzie karać zawodników!

Bieg 11

Pewne zwycięstwo Adamczewskiego. Cyfer do końca atakował Zgardzińskiego, ale nie udało mu się go wyprzedzić.

Bieg 10
Rafał Malczewski Taśma Oskar Fajfer
0

Fajfer dotknął taśmę i został wykluczony z powtórki, w jego miejsce pojedzie Malczewski. W powtórce Musielak na trzecim okrążeniu wyprzedził Czaję.

Bieg 9

O końcowej kolejności tego wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku. Borowicz nie miał problemów z dowiezieniem prowadzenia do mety.

Bieg 8

Borowicz do ostatnich metrów atakował Przedpełskiego, ale nie był w stanie przejść na pierwsze miejsce.

-> SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach.

Bieg 7

Bieg bez emocji. Musielak nie miał problemów z dowiezieniem do mety 3 punktów.

Bieg 6

Ajtner-Gollob jeszcze na pierwszym okrążeniu uporał się z Czają i Cyferem, dzięki czemu udało mu się dojechać do mety na drugiej pozycji.

Bieg 5

Zgardziński ostrym atakiem na drugim łuku przedarł się przed Kozę.

Bieg 4

Nierówny start, za który ostrzeżenie otrzymał Tobiasz Musielak. W powtórce żużlowiec Fogo Unii odniósł pewne zwycięstwo. Borowicz na trzecim okrążeniu przedarł się przed Cyfera, a następnie atakował Malitowskiego.

-> Jesteśmy na Facebooku - dołącz do nas! - Na Twitterze też nas znajdziesz!

Bieg 3

Kapitalna walka Nowaka ze Strzelcem. Ten pierwszy na drugim okrążeniu wyprzedził swojego rywala atakiem przy krawężniku. Żużlowiec SPAR Falubaz do mety bezskutecznie próbował odbić pierwszą pozycję.

Bieg 2

Wyścig przerwany z powodu nierównego startu. W powtórce Smektała wygrał start i pewnie pognał do mety po 3 punkty. Ajtner-Gollob na drugim okrążeniu wyprzedził Łęgowika.

Bieg 1

Bieg bez emocji. Artur Czaja po wygraniu startu i poprawnym rozegraniu pierwszego łuku odniósł pewne zwycięstwo.

16:20 - lista startowa potwierdzona. Zawody rozpoczną się bez prezentacji.

16:15 - pogoda bez zmian.

15:30 - w Częstochowie jest pochmurno, ale nie pada. Temperatura wynosi 14 stopni.

-> Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!