14 4 Patryk Sitarek u w w 0
15 9 Dawid Krzyżanowski u/- 0
16 13 Patryk Rydlewski w 0
Bieg 9

Bardzo dobry start Trępały. Na drugim okrążeniu wyprzedził go wyraźnie szybszy Beśko i do końca atakował go Wolender. Andrzejewski dojechał daleko za resztą rywali. Czas wyścigu: 67,78.

Bieg 6

Wittstock starał się atakować Ajtnera-Golloba, jednak ten z okrążenia na okrążenia powiększał przewagę. Na ostatnim okrążeniu Ajtner-Gollob miał problemy sprzętowe i wyprzedził go gdańszczanin. Wreszcie na metę dojechało czterech zawodników. Czas wyścigu: 67,15.

Bieg 1

W Gdańsku około godziny 13:00 padał przelotny deszcz, jednak godzinę przed zawodami przejaśniło się i zawody wydają się być niezagrożone.

Wiktor Kułakow nie może pojechać w zawodach, gdyż nie przedstawił odpowiedniej licencji. Za niego Arkadiusz Andrzejewski, który miał być pierwszym rezerwowym.

Tuż po starcie "świecę" zaliczył Patryk Sitarek. Kilkadziesiąt metrów później na tor upadł Matyjas, ale wstał i ukończył bieg. Beśko pewnie wygrał z Rujnerem. Czas wyścigu: 63,30.

Bieg 2

Kolejny upadek. Tym razem z nawierzchnią gdańskiego toru zapoznał się jadący na czwartej pozycji Mikołaj Trępała, który został wykluczony z powtórki.

Po wyjściu z pierwszego łuku ambitnie jadący Grobelski wyprzedził na chwilę Kossakowskiego. Ten szybko skontrował i wygrał o kilkadziesiąt metrów. Niedzielski kompletnie nie liczył się w stawce, przegrywając ze zwycięzcą o 1/4 okrążenia. Czas wyścigu: 64,59.

Bieg 3

Oskar Bober upadł na trzecim okrążeniu, jadąc na trzeciej pozycji. Prowadził Krzyżanowski przed Wittstockiem.

Karetka na torze.

Na szczęście Oskar Bober wstał o własnych siłach.

Od początku bardzo agresywnie jechał Krzysztof Wittstock, którego postawiło na drugim okrążeniu. Jego przednie koło uderzyło w plecy prowadzącego Krzyżanowskiego i obaj zawodnicy upadli na tor. Krzyżanowski długo nie podnosi się z toru. Wittstock wykluczony z powtórki.

Dawid Krzyżanowski opuścił tor w karetce i jest niezdolny do dalszej jazdy. W trzeciej powtórce pojechał sam Wolender. Czas wyścigu: 67,68.

Bieg 4
Arkadiusz Andrzejewski Rezerwa zwykła za Wiktor Kułakow
w

Andrzejewski na pierwszym okrążeniu zaatakował Bielińskiego i doprowadził do upadku gdańszczanina. Powtórka w trzyosobowym składzie, bez zawodnika Polonii Bydgoszcz.

Aureliusz Bieliński jest zdolny do dalszej jazdy.

Świetnie wystartował Bieliński, który debiutuje w oficjalnych zawodach. Jadący na ostatniej pozycji Oskar Ajtner-Gollob przekoziołkował nad kierownicą na drugim łuku. Był to już siódmy upadek w zawodach. Powtórka w dwuosobowym składzie.

W powtórce nie stawił się na starcie Rydlewski. Czas Bielińskiego: 67,37.

Równanie toru.

Bieg 5

Dawid Krzyżanowski i Patryk Rydlewski wycofali się z zawodów. Kossakowski pewnie zwyciężył. Na starcie zjawiło się tylko dwóch zawodników i był to pierwszy bieg, w którym nikt nie upadł. Czas wyścigu: 65,96.

Bieg 7

Od startu prowadził Bieliński. Na drugim łuku upadł jadący na drugim miejscu Matyjas, który został wykluczony z powtórki. Bardzo dobrze zachował się jadący na ostatniej pozycji Niedzielski, który położył motocykl i nie wjechał w kolegę z toru.

Po raz kolejny świetnie ze startu wyszedł debiutujący w oficjalnych zawodach Bieliński i wygrał z rywalami o kilkadziesiąt metrów. Wolender jechał tuż za Niedzielskim, ale nie miał pomysłów na skuteczny atak. Czas wyścigu: 67,55.

Bieg 8
1

Jadący na drugim i trzecim miejscu Sitarek i Bober upadli na drugim łuku pierwszego okrążenia. Wykluczony został Sitarek.

Obaj zawodnicy są zdolni do dalszej jazdy.

Andrzejewski upadł na drugim łuku trzeciego okrążenia, ale wstał i dojechał do mety. Czas wyścigu: 67,12.

Bieg 10

Oskar Bober został wykluczony za dotknięcie taśmy.

W powtórce najlepiej wystartowali gdańszczanie, jednak Rujner na drugim okrążeniu wyprzedził jadącego zbyt szeroko Bielińskiego. Pewna wygrana Kossakowskiego. Czas wyścigu: 66,02.

Bieg 11

Kamil Matyjas wycofał się z zawodów. Od startu pewnie prowadził Ajtner-Gollob. Grobelski dojechał do mety na defektującym motorze. Czas wyścigu: 68,78.

Bieg 12

Od startu prowadził Niedzielski, którego atakował Wittstock. Upadł jadący na trzeciej pozycji Patryk Sitarek. Powtórka w dwuosobowym składzie, gdyż wcześniej z zawodów wycofał się Patryk Rydlewski.

Dobry moment startowy miał Niedzielski, który próbował założyć się na Wittstocka. Gdańszczanin bardzo dobrze rozegrał jednak pierwszy łuk i do końca powiększał przewagę nad rywalem. Czas wyścigu: 67,43.

Bieg 13

Patryk Sitarek wycofał się z zawodów.

Od startu prowadził Ajtner-Gollob. Beśko bardzo słabo wystartował, ale na przeciwległej prostej minął Niedzielskiego. Na ostatnim okrążeniu upadł jadący na drugiej pozycji Bober. Czas wyścigu: 67,68.

Zawodnik GKM-u opuścił tor o własnych siłach.

Bieg 14

Mateusz Rujner wygrał start. Na wyjściu z drugiego łuku pierwszego okrążenia upadł jadący na drugim miejscu Grobelski. Na szczęście wstał z toru i wyścig mógł być kontynuowany. Czas wyścigu: 67,42.

Bieg 15

Na pierwszym łuku upadł przez nikogo nie atakowany Andrzejewski, ale szybko opuścił tor. Wittstock starał się atakować Kossakowskiego, ale nie dał rady go wyprzedzić. Czas wyścigu: 66,96.

Bieg 16

Wystartowało dwóch zawodników. Start zdecydowanie wygrał Bieliński, ale na drugim łuku upadł i został wykluczony z powtórki. Pojedzie w niej osamotniony Mikołaj Trępała.

Bydgoszczanin spokojnie jechał po trzy punkty. Czas wyścigu: 69,25.

Bieg 17

Grobelski nie pojawił się na torze i został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut. Świetnym atakiem popisał się Wittstock, który po przegranym starcie minął dwóch rywali atakiem po zewnętrznej na przeciwległej prostej. Na drugim łuku upadł jadący na trzecim miejscu Bieliński i został wykluczony z powtórki.

Wittstock prowadził od startu, jednak na trzecim okrążeniu ratował się przed upadkiem. Minął go Beśko, ale Wittstock skontrował i atakiem po zewnętrznej znów wyszedł na pierwsze miejsce. Czas wyścigu: 68,15.

Bieg 18

Mateusz Rujner wjechał w taśmę. Powtórka w dwuosobowym składzie.

Przed powtórką wyścigu zgasł motocykl Niedzielski wygrał o 1/3 okrążenia. Czas wyścigu: 68,52.

Bieg 19

Trępała wygrał o pół okrążenia mimo, że upadł na ostatnim łuku - wstał i dojechał do mety. Bober wcale nie składał się w łuk. Czas wyścigu: 76,68

Bieg 20

Oskar Ajtner-Gollob upadł na drugiej pozycji, jednak kontynuował wyścig i zdobył jeden punkt. Był to osiemnasty upadek w zawodach. Pewne zwycięstwo Kossakowskiego, który wygrał całe zawody. Czas wyścigu: 67,00.