Franków nie jechał zbyt pewnie, ale rywale nie zbliżali się do niego.

Roman Chromik Zastępstwo zawodnika za Oliver Allen
2
Mathias Thoernblom Rezerwa zwykła za Mariusz Fierlej
1

Puszakowski na drugim okrążeniu wyprzedził Chromika. Szymko stracił trzecie miejsce na ostatnim kółku.

Bieg 6
13
3 : 3
17
Łukasz Piecha Rezerwa zwykła za Mariusz Fierlej
1

Puszakowski zwyciężył z ogromną przewagą. Zawodnik gospodarzy na prostych puszczał gaz.

11

Karetka z Fierlejem wyjechała do szpitala, ale na stadionie są dwie inne i zawody będą kontynuowane bez przerw. Puszakowski po słabym starcie atakował Rempałę ale bezskutecznie.

Bieg 2
5
3 : 3
7
Jacek Rempała Rezerwa taktyczna za Oliver Allen
0

Chromik na drugim łuku wyprzedził Śwista, a w tym samym momencie Szymko minął Rempałę.

Bieg 1
2
2 : 4
4

W pierwszym spotkaniu zwyciężył ROW 57:33. Pilanie mają także odjęte po 12 punktów w każdym meczu. Zatem by awansować Victoria musi wygrać 69:21. Składy potwierdzone. W Pile upał, a na niebie nie ma żadnej chmury. Goście będą stosować zastępstwo zawodnika za Olivera Allena. Na trybunach niespełna tysiąc kibiców. Wylosowano drugi zestaw. Thoernblom uciekł daleko do przodu.

Bieg 3

Bardzo groźny upadek Fierleja na pierwszym łuku. Zawodnik rybnickiego ROW opuścił tor w karetce. Trwa przerwa w zawodach. Pierwsze diagnozy mówią o urazie łopatki Fierleja. Karetka pozostała w parku maszyn, ale Fierlej jest niezdolny do dalszej jazdy. Jędrzejewski wygrał z dużą przewagą.

Bieg 7

Rempała jechał pierwszy, ale wyprzedził go Szymko, który zrobił jeszcze miejsce Świstowi.

Bieg 8
Mathias Thoernblom Zastępstwo zawodnika za Oliver Allen
1

Dąbrowski upadł na ostatniej pozycji i jest wykluczony z powtórki. W momencie tego zdarzenia prowadził Mariusz Puszakowski. Pewna wygrana Puzona, zawodnik gospodarzy z każdym okrążeniem powiększał swoją przewagę.

Bieg 9
w

Prawdopodobnie Mariusz Fierlej nie doznał żadnych złamań. Szymko prowadził, ale pilanie nieudanie jechali parą i zdołał ich rozdzielić Adrian Szewczykowski. ROW Rybnik będzie rywalem Kolejarza Rawicz w finale play-off II ligi. Upadek Piechy na ostatnim łuku.