Żużel. Memoriał Jerzego Suffnera odwołany. Znany nowy termin zawodów w Ostrowie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / Start Gniezno / Na zdjęciu: tor po opadach deszczu
Facebook / Start Gniezno / Na zdjęciu: tor po opadach deszczu

Z powodu opadów deszczu nie doszła do skutku II runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski, która jednocześnie miała być Memoriałem Jerzego Suffnera. Ustalona została już nowa data turnieju.

Pierwsze podejście do zawodów miało odbyć się 2 października, z uwagi na niekorzystne prognozy pogody II rundę Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski odwołano i przełożono na 8 października.

We wtorek w Ostrowie od południa padał deszcz. Rozegranie zawodów stanęło pod znakiem zapytania.

Ostatecznie o godz. 15.45 sędzia Kacper Bryła zdecydował, że turniej zostanie odwołany.

Nowy termin wyznaczony został na przyszły wtorek, 15 października. Tekstową relację LIVE z II rundy MIMW przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Czytaj także:Nadciąga Mrozek. Prezes PGG ROW-u zdradza, że 99 procent składu zamknięteBSI planuje rewolucję. Nowy system punktacji w Grand Prix. Runda w Togliatti. A finał SoN w maju