Żużel. Ostrovia - Unia: Artur Mroczka wraca do zestawienia (składy)

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Sebastian Maciejko / Na zdjęciu: Artur Mroczka
WP SportoweFakty / Sebastian Maciejko / Na zdjęciu: Artur Mroczka

Artur Mroczka po trzech miesiącach przerwy wraca do składu. 30-latek znalazł się w awizowanym zestawieniu Unii Tarnów na niedzielny mecz wyjazdowy z Arged Malesa TŻ Ostrovia.

Przypomnijmy, że Artur Mroczka doznał kontuzji podczas meczu II kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym Unia Tarnów mierzyła się na wyjeździe ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ).

Po trzech miesiącach przerwy 30-latek ponownie znalazł się w składzie na mecz ligowy. W awizowanym zestawieniu wystawiono go pod nr 4 w parze z Danielem Kaczmarkiem.

Zmian nie dokonał z kolei Mariusz Staszewski. Wciąż nie wiadomo, czy Tomasz Gapiński wystąpi w niedzielnym meczu, czy w dalszym ciągu stosowane będzie za niego zastępstwo zawodnika.

Awizowane składy:

Unia Tarnów: 1. Wiktor Kułakow 2. Ernest Koza 3. Daniel Kaczmarek 4. Artur Mroczka 5. Peter Ljung 6. Mateusz Cierniak 7.

Arged Malesa TŻ Ostrovia: 9. Aleksandr Łoktajew 10. Sam Masters 11. Nicolai Klindt 12. Tomasz Gapiński 13. Grzegorz Walasek 14. Kamil Nowacki 15. Marcin Kościelski

Początek spotkania: 7 lipca (niedziela), godz. 14.30 Sędzia: Krzysztof Meyze Komisarz toru: Krzysztof Okupski  Wynik pierwszego meczu: 47:43 dla Ostrovii

Przewidywana prognoza pogody: Temperatura: 21°C Opady: 0.0 mm Wiatr: 27 km/h

Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie?