Znamy kolejnego uczestnika Memoriału Jancarza. Jason Doyle wystąpi w Gorzowie

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Sieracki / Get Well - Unia Tarnów. Jason Doyle (kask czerwony)

31 marca w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się XVI Memoriał Edwarda Jancarza. Organizatorzy zawodów potwierdzili kolejnego zawodnika. Tym razem jest to Jason Doyle.

Dla mistrza świata z 2017 roku będzie to pierwszy start w Memoriale Edwarda Jancarza. Turniej został reaktywowany w 2016 roku i od tego czasu Jason Doyle nie miał okazji zaprezentować się gorzowskim kibicom podczas tych zawodów.

We wtorek właściciele Cash Broker Stali Gorzów oficjalnie potwierdzili, że Australijczyk dołączył do obsady turnieju, w której już znajdują się Bartosz Zmarzlik, Grigorij Łaguta, Patryk Dudek oraz Krzysztof Kasprzak.

W ubiegłym roku podczas XV edycji memoriału zwyciężył Bartosz Zmarzlik, który przerwał passę zwycięstw Patryka Dudka. Z kolei wychowanek Falubazu Zielona Góra w tych zawodach uplasował się na drugiej pozycji. Podium uzupełnił Szymon Woźniak.