MotoGP: Andrea Iannone najlepszy w ostatnim treningu

Andrea Iannone wykręcił najlepszy czas podczas ostatniej sesji treningowej przed wyścigiem o Grand Prix Niemiec na torze Sachsenring. Kolejne miejsca zajęli Marc Marquez oraz Dani Pedrosa.

Ostatni trening posłużył zawodnikom MotoGP za symulację tempa przed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix Niemiec. Najszybszym zawodnikiem na torze Sachsenring okazał się Andrea Iannone, który jedno okrążenie pokonał w czasie 1:22.005.

Zbliżony rezultat do Włocha osiągnęli zawodnicy Repsol Honda Team. Drugi Marc Marquez stracił do Iannone 0.126 s., zaś trzeci Dani Pedrosa był wolniejszy od Iannone o 0.127 s. Na czwartej pozycji popołudniową sesję treningową ukończył Maverick Vinales ze stratą 0.253 s. do zwycięzcy.

Po raz kolejny słabiej zaprezentował się Jorge Lorenzo. Hiszpan, który nie błyszczał również w trakcie wcześniejszych treningów, zajął jedenastą pozycję.

{"id":"","title":""}