Ten faul to hit internetu! Komentator nie mógł powstrzymać się od śmiechu (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube /  /
YouTube / /

Jeden z zawodników ligi norweskiej uczepił się koszulki swojego rywala i przejechał za nim kilka metrów. Cała sytuacja rozbawiła komentatora i doprowadziła do wściekłości zawodników ekipy przeciwnej.

Pau Morer z ekipy Sandefjord wziął sprawy w swoje ręce i to dosłownie! Kiedy gracze Tromsoe IL wychodzili z groźną kontrą 4 na 3 skrzydłowy postanowił nieprzepisowo zatrzymać piłkarza, łapiąc go za koszulkę. Problem w tym, że Thomas Lehne Olsen nie padł od razu na murawę, a pociągnął za sobą rywala dobre kilka metrów.

Cała sytuacja rozbawiła komentatora, który nie mógł powstrzymać się od śmiechu. Rywale byli wściekli, a sędzia postanowił dać po żółtej kartce zarówno Morerowi, jak i Olsenowi.

Faul miał miejsce w 53. minucie przy stanie 1:1, mecz zakończył się takim wynikiem. Co ciekawe, autor kuriozalnego faulu zdobył pierwszego gola.

Czy zawodnik za ten faul powinien obejrzeć czerwoną kartkę?