Kibicował im cały stadion! Oboje uklęknęli i padło magiczne słowo

W meczu Śląska Wrocław z Legią Warszawa pierwsze 45 minut nie było porywającym widowiskiem. Ciekawiej zrobiło się dopiero w przerwie i to nie za sprawą zawodników.

Szymon Michalski
oświadczyny na stadionie Śląska YouTube / PKO Ekstraklasa / oświadczyny na stadionie Śląska
Oświadczyny na płycie boiska w przerwie meczu? Takie sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko. Do takich scen doszło jednak w sobotę we Wrocławiu i to w obecności blisko 40 tysięcy fanów.

Pierwsza połowa meczu Śląska z Legią Warszawa mogła wynudzić zgromadzonych na stadionie kibiców. Piłkarze schodzili do szatni przy bezbramkowym remisie.

Chwilę po tym, jak zawodnicy opuścili płytę boiska, na niej pojawił się mężczyzna razem ze swoją ukochaną. Następnie przy aplauzie trybun kibic uklęknął przed swoją wybranką i zadał jej pytanie: "Zostaniesz moją żoną?".

Odpowiedź mogła być tylko jedna. Kobieta powiedziała "tak", a następnie para wpadła sobie w ramiona.

Pół żartem, pół serio można stwierdzić, że ta sytuacja zadziałała mobilizująco na piłkarzy Śląska. W drugiej połowie gospodarze strzelili aż cztery gole i pokonali Legię (4:0). Po tym zwycięstwie wrocławianie wysunęli się na pierwsze miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy.