Gregor Schlierenzauer wiedział, co mówi! Austriak przewidział wielką formę Krzysztofa Bieguna!

Krzysztof Biegun został sensacyjnym zwycięzcą pierwszych w tym sezonie zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w niemieckim Klingenthal.

Rafał Malinowski

Drugie miejsce zajął Andreas Wellinger, a trzeci był Jurij Tepes. Kilka dni temu nasz portal rozmawiał z Gregorem Schlierenzauerem. Zwycięzca ostatniego Pucharu Świata zapytany o to, kto może sprawić niespodziankę w sezonie 2013/2014 odpowiedział: - Uważam, że Andreas Wellinger i Krzysztof Biegun mogą zaskoczyć w tym sezonie.

Jesteś fanem sportów zimowych? Polub nasz fanpage na facebooku --->>>

Biegun i Wellinger zajęli dwie pierwsze pozycje w Klingenthal. Nie mamy nic przeciwko, aby przewidywania Austriaka (przynajmniej jeśli chodzi o polskiego skoczka) były "aktualne" także w dalszej części zmagań w Pucharze Świata.

Krzysztof Biegun sensacyjnym zwycięzcą w Klingenthal. Polak liderem Pucharu Świata!
Krzysztof Biegun może być niespodzianką tego sezonu - rozmowa z Gregorem Schlierenzauerem

Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)