Serie A: Zobacz niesamowity czwarty set meczu Sir Safety Perugia - Lube Banca Macerata (wideo)

W czwartym meczu finałowym [tag=10763]Serie A[/tag], [tag=8001]Lube Banca Macerata[/tag] pokonała 3:1 [tag=10456]Sirio Perugia[/tag] i została mistrzem Włoch. Ozdobą spotkania był IV set.

Zespół z Perugii w czwartej partii prowadził już z ekipą z Maceraty już 24:22 i był bliski przedłużenia rywalizacji do tie-breaka, lecz zespół Bartosza Kurka zdołał doprowadzić do gry na przewagi, w której zwyciężył po niesamowitej walce 34:32. [ad=rectangle] IV set meczu Sir Safety Perugia - Lube Banca Macerata (wynik 24:22 od 28 minuty i 36 sekundy):

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!