Pożegnanie Delekty z Pucharem CEV (wynik)

Siatkarze Delecty Bydgoszcz ulegli 2:3 oraz 8:15 w złotym secie Halkbankowi Ankara i tym samym zakończyli swoją przygodę w Pucharze CEV.

Halkbank Ankara - Delecta Bydgoszcz 3:2 (25:21, 25:22, 21:25, 18:25, 16:14) Złoty set: 15:8 Delecta:

Masny, Konarski, Wrona, Antiga, Jurkiewicz, Waliński, Dębiec (libero) oraz Lipiński, Wieczorek, Wika, Owczarz.

Komentarze (9)
vip2012
2.11.2012
0
0
Tak, zeby było ciekawiej, ale też sprawiedliwiej!
0
trudno.... ale jeżeli chce się grać w dalej to trzeba wygrywać sety...Delecta miała dwie szanse piąty i złoty set i tego nie wykorzystała....
Laguna
1.11.2012
1
0
Zgadzam się żałosny system bo tak naprawdę na pierwszy mecz można puścić rezerwy bo o awansie i tak zadecyduje rewanż. Uważam że złoty set powinien być rozgrywany wtedy gdy jest remis w setach. Czytaj całość
Gajderski
1.11.2012
1
0
Mając dodatni bilans dużych setów LEPSZA drużyna odpada! Żałosny system!!! Delecta zasłużyła na awans. Teraz przynajmniej chłopcy z Bydgoszczy mają czas na przygotowania do PLS, a nie na jeżdże Czytaj całość