Tak Asseco Resovia wywalczyła awans do półfinału Pucharu CEV (wideo)

Dzięki zwycięstwie 3:1 nad Fenerbahce Stambuł i tryumfie w złotym secie Asseco Resovia Rzeszów zapewniła sobie awans do półfinału Pucharu CEV. Zapraszamy do obejrzenia wideo z ostatnimi akcjami złotego seta.

Komentarze (4)
natti
9.02.2012
0
0
Aż miło popatrzeć na tą radość. Oby więcej takich sukcesów i miłych chwil dla kibiców. Resovia ma potencjał i wielką szansę na triumf w Pucharze CEV. Trzymam kciuki.
rzeszowiak
9.02.2012
0
0
tylko rzeszów ma takich kibiców, to jest to - resovia górą, licze na to że z kolejnym rywalem również wygraja i w finale nie miałbym nic przeciwko gdyby reska spotkała się z czewą.
stary kibic
9.02.2012
0
0
No i jak w tych warunkach można pracować :)) nie dziwię się Milijkovicowi, że był markotny. Ale to, co zrobił Lotman na piłkę meczową, to majstersztyk. Ratował piłkę, a znalazł punkta. Kibice u Czytaj całość