Stal coraz bliżej baraży (wynik)

W 15. kolejce PlusLigi Kobiet PTPS Piła pokonał mielecką Stal w tie-breaku. Gospodynie w pierwszych dwóch setach wyraźnie prowadziły, lecz w końcówkach straciły przewagę. Udało im się wygrać kolejne dwie odsłony, jednak piąta partia wyraźnie przebiegała pod dyktando przyjezdnych. Tym samym mielczanki same zaprzepaściły szansę na zwycięstwo oraz w znacznym stopniu pogorszyły swoją sytuację w ligowej tabeli, czego skutkiem może być gra w barażach.

KPSK Stal Mielec - PTPS Piła 2:3 (24:26, 22:25, 25:21, 25:18, 5:15)

Stal: Wilczyńska, Pycia, Szymańska, Babicz, Liliom, Kandora, Wojtowicz (libero) oraz Kociova, Szpak

PTPS: Brown, Martałek, Hudima, Kaczmar, Krawulska, Kosmatka, Wysocka (libero) oraz Naczk, Paszek, Kuligowska