Rio 2016: sobotnie starty Polaków. Szansa na drugie złoto. Piotr Małachowski faworytem rzutu dyskiem
13:25 mecz grupowy gry pojedynczej mężczyzn (Adrian Dziółko - Long Chen z Chin)
15:45 mecz grupowy gry mieszanej (Nadieżda Zięba/Robert Mateusiak - Cris Adcock/Gabirelle Adcock z Wielkiej Brytanii)
20:30 mecz grupowy gry podwójnej mężczyzn (Adam Cwalina/Przemysław Wacha - Marcus Ellis/Chris Langridge z Wielkiej Brytanii)
kolarstwo torowe
16:17 wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km kobiet, półfinały - Edyta Jasińska, Justyna Kaczkowska, Daria Pikulik, Natalia Rutkowska
22:07 wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km kobiet, o brązowy medal – ew. Edyta Jasińska, Justyna Kaczkowska, Daria Pikulik, Natalia Rutkowska
22:14 wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km kobiet, finał – ew. Jasińska, Kaczkowska, Pikulik, Rutkowska
lekkoatletyka
14:40 trójskok kobiet, eliminacje – Anna Jagaciak-Michalska
15:05 3000 m z przeszkodami kobiet, eliminacje – Matylda Kowal
15.50 dysk mężczyzn, finał – Piotr Małachowski
16.00 400 m kobiet, eliminacje – Justyna Święty, Małgorzata Hołub, Patrycja Wyciszkiewicz
1:20 tyczka mężczyzn, eliminacje – Robert Sobera, Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski
1:30 400 m mężczyzn, półfinały – Rafał Omelko
2:00 100 m półfinały - Ewa Swoboda
3:08 800 m mężczyzn, półfinały – Adam Kszczot, Marcin Lewandowski
piłka ręczna, mężczyźni
00:50 Szwecja - Polska - grupa B
siatkówka, mężczyźni
20:00 Polska - Rosja - grupa B
siatkówka plażowa, 1/8 finału
4:00 Kinga Kołosińska/Monika Brzostek - Taliqua Clancy/Louise Bawden (Australia)
strzelectwo, pistolet szybkostrzelny 25 m mężczyzn
14:00 2. sesja eliminacyjna – ew. Piotr Daniluk
17:30 finał – ew. Piotr Daniluk
szermierka, szabla kobiet drużynowo
Aleksandra Socha, Bogna Jóźwik, Małgorzata Kozaczuk
14:00 1/8 finału (Polska - USA)
15:15 ćwierćfinały
16:30 o miejsca 5-8
17:30 półfinały
18:45 o 5. i 7. miejsce
22:00 o brązowy medal
23:15 finał
tenis stołowy
15:00 drużynowo mężczyźni, 1/8 finału Polska - Japonia
wioślarstwo
15:10 jedynki mężczyzn, finał B - ew. Węgrzycki-Szymczyk
16:27 ósemka mężczyzn, finał – Polska
żeglarstwo
18.00 Laser mężczyzn, 9. wyścig - Kacper Ziemiński
18.00 49er mężczyzn, 4. wyścig – Paweł Kołodziński i Łukasz Przybytek
19.00 49er mężczyzn, 5. wyścig – Kołodziński i Przybytek
19.25 Laser mężczyzn, 10. wyścig - Ziemiński
20.00 49er mężczyzn, 6. wyścig - Kołodziński i Przybytek
Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.