komentarz

Dziękujemy za śledzenie relacji w portalu WP SportoweFakty

1
60'

Kielczanie odrobili czterobramkową stratę z pierwszej połowy. Szło jak po grudzie, ale zwycięzców się nie sądzi

1
60'

Na 3 sekund przed końcem pierwsze prowadzenie Vive w meczu!

2
IDK 27 : 26 PIC
czas 60'

Lijewski wywalczył piłkę, na pustą bramkę pobiegł Tobias Reichmann i gol! Nie opłacało się wycofywać bramkarza! Nie-pra-wdo-po-do-bne

2
60'

Sygnalizacja gry pasywnej, Kallman dostał piłkę, musiał rzucać i... Szmal! Ale piłka dla gości...

60'

Na 40 sekund przed końcem piłkę mają Węgrzy. Time-out dla gości

1
IDK 26 : 26 PIC
czas 59'

Bramka! Trafił Michał Jurecki. Czy oni potrafią wygrać na spokojnie?

1
59'

Fenomenalna interwencja Szmala po rzucie Balogha!

1
IDK 25 : 26 PIC
czas 58'

Czemu akurat teraz? Nieskutecznie rzut karny wykonywał Ivan Cupić...

czas 58'

Thiagus Dos Santos został wykluczony na 2 minuty.

1
58'

Nie mieli pomysłu kielczanie, ale od czego jest Jurecki? "Dzidziuś" wszedł w obronę rywale i zarobił rzut karny.

1
czas 57'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Roberto Garcia Parrondo. Fatalny rzut Hiszpana, prosto w Szmala!

1
56'

Nie ma wątpliwości - karny. Garcia wszedł między dwóch rywali i kielczanie bronili w kole

56'

Po rzucie Strleka kibice widzieli już piłkę w siatce. Wkrętka Chorwata minimalnie minęła słupek

1
czas 55'

Mateusz Kus został wykluczony na 2 minuty. Bombac upadł teatralnie i sędziowie dali się Słoweńcowi nabrać

czas 54'

Skutecznie rzut karny wykonywał Manuel Strlek. Pokonany Wyszomirski

1
54'

Próbował przedzierać się Jurkiewicz i Bombac przy okazji wszedł w pole bramkowe

1
IDK 24 : 26 PIC
czas 53'

Bramka! Trafił Szabolcs Zubai. Węgier prawie zgubił piłkę, jednak już końcami palców umieścił ją w siatce

1
IDK 24 : 25 PIC
czas 53'

Bramka! Trafił Manuel Strlek. Będzie się działo w końcówce! Trener Pastor poprosił o przerwę

1
53'

Jurecki wypatrzył jakimś cudem Aguinagalde i kryty przez trzech rywali Hiszpan wywalczył karnego

1
52'

Szmal zaczekał do końca i nie dał się oszukać Kallmanowi!

1
IDK 23 : 25 PIC
czas 52'

Mateusz Kus został wykluczony na 2 minuty. Niestety, jak najbardziej zasłużona

czas 51'

Po bloku piłkę przejął Szmal i uruchomił Manuela Strleak. Bardzo łatwa bramka Chorwata

1
IDK 22 : 25 PIC
czas 49'

Się trochę Węgrzy pobawili. Bombac wrzucił piłkę na skrzydło do Kallmana i Szwed rzucił jeszcze wisząc w powietrzu. Trzecia bramka Jonasa Källmana.

1
IDK 22 : 24 PIC
czas 49'

Michał Jurecki włączył bieg terenowy, minął Blazevicia i pokonał Sierrę.

1
IDK 21 : 24 PIC
czas 48'

Przez obronę po raz wtóry przedarł się Antonio Garcia.

1
48'

Szkoda, bardzo szkoda. Jurecki po rękach Blazevicia i Sierra dawno nie miał takiego łatwogo zadania

47'

Bombac rzucił zza obrońcy, ale na miejscu czekał Szmal. Słoweniec zaczyna się mylić

1
46'

Wydawało się, że Kus czysto przeciął akcję rywali. Sędziowie innego zdania

IDK 21 : 23 PIC
czas 46'

Jak już Lijewski rozpędza się w akcji indywidualnej, to rzadko się myli. Brawo Krzysztof Lijewski.

1
IDK 20 : 23 PIC
czas 45'

Bramka! Trafił Krzysztof Lijewski.

2
44'

Bombac niemal w koszykarskim stylu przechwycił podanie do Lijewskiego

IDK 19 : 22 PIC
czas 44'
1
IDK 19 : 21 PIC
czas 43'

Przez sześć sekund Vive grało w podwójnej przewadze. Nie było zatem na co czekać. Trafił Karol Bielecki.

1
IDK 18 : 21 PIC
czas 43'

Gabor Ancsin został wykluczony na 2 minuty.

42'

czas 41'

Vladimir Vranjes został wykluczony na 2 minuty.

czas 41'

Kolejny błąd Zormana i do kontry pobiegł Alen Blazević. Defensor Picku chyba ostatni raz bramkę zdobył jeszcze w juniorach

1
IDK 17 : 20 PIC
czas 40'

Zorman z Aguinagalde nie zrozumieli się w ofensywie. Trafił po kontrze Jonas Källman.

39'

Co za bomba Garcii. Bramka Szmala zachwiała się w posadach po rzucie Hiszpana. Na szczęście w poprzeczkę

IDK 17 : 19 PIC
czas 39'

Bombac znowu kompletnie zgubiony. Nagle na wolnej pozycji pojawił się Ivan Cupić. Chorwat jest dzisiaj bardzo skuteczny

1
IDK 16 : 19 PIC
czas 38'

Goście nie patyczkują się i wykorzystują grę w przewadze. Trafił Jonas Källman.

1
IDK 16 : 18 PIC
czas 37'

Bardzo ważna bramka kielczan. W osłabieniu z drugiej linii trafił Denis Buntić.

1
IDK 15 : 18 PIC
czas 37'

Zabrakło defensora na środku. Po indywidualnej akcji trafił Antonio Garcia.

1
IDK 15 : 17 PIC
czas 36'

Ivan Cupić został wykluczony na 2 minuty. Chorwat odepchnął Garcię przy próbie rzutu

1
czas 36'

Skutecznie rzut karny wykonywał Ivan Cupić. Piłka nad głową Wyszomirskiego

1
35'

Buntić faulowany na kole. Na rzut karny wchodzi Wyszomirski

1
34'

Agresywna obrona kielczan i wypchnięty na 10 metr Ancsin oddał sygnalizowany rzut. Nie na Szmala z takimi próbami

1
IDK 14 : 17 PIC
czas 34'

Skutecznie rzut karny wykonywał Ivan Cupić. Chorwat międyz nogami Sierry

1
33'

Aguinagalde walczył z dwoma defensorami. To musiał byc rzut karny

1
33'

Mateusz Kus dwa razy pod rząd zastopował Bombaca na srodku

1
IDK 13 : 17 PIC
czas 32'

Buntić zaskoczył Bombaca i przez chwilę wydawało się, ze Słoweniec nie wie, gdzie się znajduje. Zza jego pleców wyskoczył Ivan Cupić.

1
IDK 12 : 17 PIC
czas 31'

Skutecznie rzut karny wykonywał Roberto Garcia Parrondo.

31'

Marina Sego zastąpił w bramce Sławomir Szmal

1
31'

Rozpoczynamy drugą część!

1
30'

Rozgrywający z Segedynu raz za razem dziurawią defensywę kielczan. Do tego Vive brakuje zdecydowanego lidera w ofensywie

IDK 12 : 16 PIC
czas 30'

Tuż przed przerwą trafił Mariusz Jurkiewicz.

1
IDK 11 : 16 PIC
czas 30'

Niemożliwe wręcz. W kielecką obroną jak w masło wszedł Niko Mindegia. Arbitrzy sygnalizowali grę pasywną i Vive nieco zaspało. Ścięzkę dla Mindegii zrobił Zubai, który związał dwóch obrońców

1
30'

Na 25 sekund przed końcem połowy czas dla gości

29'

Chytry rzut Jurkiewicza, Sierra górą. Kielczanin musiał rzucać, bowiem sygnalizowali już grę pasywną

IDK 11 : 15 PIC
czas 28'

Co się dzieje z obroną Vive? Bezkarnie rzuca z 10 metra Niko Mindegia. Talant Dujszebajew chyba szykuje już "suszarkę" w stylu Alexa Fergussona

1
IDK 11 : 14 PIC
czas 27'

Bramka! Trafił Niko Mindegia. Sędziowie bardzo liberalnie, równie dobrze mogli Hiszpanowi gwizdnąć błąd kroków

1
IDK 11 : 13 PIC
czas 26'

Krzysztof Lijewski zrehabilitował się za zmarnowaną sytuację sprzed chwili. Polak trafił po rzucie z podłoża. Wcześniej Sego przerwał szybką kontrę rywali.

1
IDK 10 : 13 PIC
czas 25'

Kielczanie musza uważać nie tylko na Bombaca. W gazie jest też dzisiaj Gabor Ancsin. Druga bramka Węgra z drugiej linii,w dodatku bardzo efektowna

1
24'

Uros Zorman powinien to trafić z zamkniętymi oczami. Słoweniec już szykował się do wykończenia kontry, gdy po prostu... zgubił piłkę

24'

Lijewski poszedł na przebój, ale rzucił w poprzeczkę..

IDK 10 : 12 PIC
czas 23'

1
IDK 10 : 11 PIC
czas 23'

Mariusz Jurkiewicz został wykluczony na 2 minuty. Polakowi urwał się na kole Vranjes

czas 22'

Skutecznie rzut karny wykonywał Manuel Strlek. Chorwat rzucił w drugie tempo z kozłem

1
IDK 9 : 11 PIC
czas 22'

Trafił Antonio Garcia. Hiszpan po prostu wziął piłkę, przeszedł spokojnie przez środek defensywy i rzucił obok Sego. To nie powinno mieć miejsca

IDK 9 : 10 PIC
czas 21'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Tobias Reichmann. Nawet nie było blisko gola. Niemiec rzucił dobry metr nad bramką. Czyżby Reichmanna nieco wyhamowały ostatnie problemy zdrowotne?

czas 20'

Wydawało się, że Węgrzy nie mają pomysłu na akcje. Tylko wydawało się. Na rzut zdecydował się Gabor Ancsin.

1
IDK 9 : 9 PIC
czas 20'

Nie popisał się Bombac. Słoweniec próbował dograć do koła, ale nie porozumiał się z kolegą. Do kontry pobiegli kielczanie i piłkę w bramce umieścił Michał Jurecki.

1
IDK 8 : 9 PIC
czas 19'

Bramka! Trafił Manuel Strlek. Szybka kontra i Chorwat technicznym rzutem pokonał Sierrę

1
IDK 7 : 9 PIC
czas 17'

Przypomniał o sobie Julen Aguinagalde. Hiszpan urwał się na kole i trafił bez problemu. Prosi się o więcej gry obrotowymi

1
IDK 6 : 9 PIC
czas 16'

Obrona Vive rozmontowana i trafił Antonio Garcia. Hiszpan świetnie wprowadził sie do gry

1
1
16'

Bombac próbował uruchomić Ancsina. Czujny jednak Strlek. Przy okazji, Bombac jest oczywiście Słoweńcem. Nawet prowadzącemu relację udzielają się czasem emocje

IDK 6 : 8 PIC
czas 15'

Gdzie podziała się obrona? Z czystej sytuacji na skrzydle musiał trafić Antonio Garcia.

1
IDK 6 : 7 PIC
czas 14'

Bramka! Trafił Gabor Ancsin. W samo okienko kieleckiej świątyni. Co za gol!

1
IDK 6 : 6 PIC
czas 12'

czas 12'

Skutecznie rzut karny wykonywał Ivan Cupić.

1
IDK 5 : 6 PIC
czas 12'

Krzysztof Lijewski uruchomiony przez Jurkiewicza. "Kaczka" pokazuje, że przez kilka miesięcy nie zapomniał jak się gra.

1
IDK 4 : 6 PIC
czas 12'

Jurkiewicz związał dwóch obrońców i zagrał na koło. Tam czekał Mateusz Jachlewski.

1
IDK 3 : 6 PIC
czas 11'

Trafił Dean Bombac. Węgier ukrył ten rzut i ku zaskoczeniu Sego podjął próbę z 9 metra

1
IDK 3 : 5 PIC
czas 10'

Trochę chaosu po stronie kielczan, jednak w końcu na rzut zdecydował się Michał Jurecki. Co najwazniejsze, Sierra mógł tylko rozpaczliwie rzucić się w kierunku piłki

1
IDK 2 : 5 PIC
czas 9'

Żółtą kartkę otrzymał Alen Blazević.

9'

Bielecki wyszedł w góre, ale zbyt czytelny rzut i Sierra zaczekał z lewej strony. Chyba na Węgrów trzeba czegoś bardziej wymyślnego

7'

Czas dla Vive

czas 7'

Typowy Dean Bombac. Węgier nie spojrzał nawet w stronę skrzydła, a i tak uruchomił kolegę. W sytuacji sam na sam z Sego trafił Gabor Ancsin.

1
7'

Prodanović beztrosko poruszał się pod bramką kielczan i przy okazji wszedł w pole bramkowe

IDK 2 : 4 PIC
czas 6'

Bramka! Trafił w kontrze Jonas Källman. Chwilę wcześniej Sierra wyłapał rzut Bunticia i uruchomił Szweda szybkim podaniem

1
IDK 2 : 3 PIC
czas 5'

Skutecznie rzut karny wykonywał Dean Bombac. Węgier rzucił między rękami Sego

1
5'

Takie podanie nie dla Jachlewskiego. Buntić chciał obsłużyć skrzydłowego, ale podał dobry metr za wysoko

1
IDK 2 : 2 PIC
czas 4'

Ferenc Ilyes bezkarnie przepchnął Kusa i rzucił w lewy róg bramki Sego.

1
IDK 2 : 1 PIC
czas 3'
1
3'

Kielczanie zaspali w defensywie. Kallman stał i tylko czekał na piłkę. Na szczęście dla Vive Sego był tam, gdzie powinien

czas 1'

Żółtą kartkę otrzymał Vladimir Vranjes. Gracz przyjezdnych walczył ostro z Aguinagalde

czas Start meczu
17:56

W Hali Legionów trwa już prezentacja

17:50

Mistrz Polski we własnej hali jest w tym sezonie niepokonany. Oby Węgrzy nie przerwali tej serii

17:46

Kielczanie zakończą fazę grupową na drugiej lokacie i w 1/8 finału zagrają z Meszkowem Brześć. MOL-Pick Szeged wciąż walczy o czwartą pozycję w grupie B

17:43

Po raz pierwszy w tym roku w Lidze Mistrzów wystąpi Mariusz Jurkiewicz. Reprezentant Polski przez wiele miesięcy pauzował z powodu kontuzji

17:42

Zapraszamy na relację z ostatniego spotkania fazy grupowej Ligi Mistrzów. Vive Tauron Kielce podejmie MOL-Pick Szeged