Zmiana w polskiej kadrze! Wiemy, kto zastąpi Małgorzatę Stasiak

Kristina Repelewska dołączy do reprezentacji Polski na mistrzostwach świata. Rozgrywająca zastąpi w kadrze Małgorzatę Stasiak.

Doświadczona zawodniczka do Danii dotrze w czwartek, kiedy na MŚ Biało-Czerwone będą miały dzień przerwy. Repelewska do kadry wraca po dwóch i pół roku przerwy.

- Jestem zaskoczona, ale taka jest rola rezerwowej - mówi sama zainteresowana na łamach oficjalnej strony internetowej Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

Stasiak, która wypadła z kadry, skręciła kostkę podczas treningu. - Szkoda, że Gosia nie będzie mogła zagrać już więcej w tym turnieju. Bardzo dużo wnosiła do drużyny. Postaram się stanąć na wysokości zadania - deklaruje zawodniczka MKS-u Selgros Lublin.

Repelewska na parkiecie pojawi się w piątek przy okazji meczu z Holandią (godzina 18:30). Spotkanie to przesądzi o miejscu, na którym Polska zakończy fazę grupową MŚ.