Paweł Podsiadło wyróżniony we Francji

Paweł Podsiadło ma za sobą bardzo udany sezon we francuskiej ekstraklasie. Nasz rodak był jedną z czołowych postaci zespołu Selestat Alsace handball.

Właśnie po raz 27. przyznano nagrodę Jean-Andre dla najlepszego piłkarza ręcznego w Alzacji. W kategorii zawodników z dwóch najwyższych klas rozgrywkowych we Francji zwyciężył Jordan Francois-Marie z Selestat Alsace handball.

Drugie miejsce zajął Gregory Martin, który w niedawno zakończonych rozgrywkach Division 2 był filarem drużyny Mulhouse Handball Sud Alsace.

Wyróżniony został również Paweł Podsiadło, któremu przypadła 3. pozycja. Polak w minionym sezonie ligowym był najskuteczniejszym szczypiornistą Selestat Alsace handball. Nasz rodak ze 135 bramkami na koncie zajął 6. miejsce w klasyfikacji  strzelców Division 1.