Wygrana Miedzi z pierwszoligowcem

Miedź Legnica pokonała na własnym parkiecie Żagiew Dzierżoniów Była to jedna z generalnych prób przed rozpoczynającą się ligą Testowani byli <B>J. Kruk</B> z Olimpii Piekary Śląskie i lewo rozgrywający zza wschodniej granicy, ale nie dane im było spędzić za dużo czasu na parkiecie. Kruk bronił raptem 15 minut i nie miał dużo okazji do pokazania swoich umiejętności. Zawodnik na rozegraniu na parkiecie spędził raptem 3 minuty oddając jeden niecelny rzut.

Drużyna gospodarzy wystąpiła od początku w najmocniejszym składzie i nie dała wielkich szans pierwszoligowcowi pewnie zwyciężając 30:21.

Imponował zwłaszcza szybki atak gdzie zwyżkę formy pokazali Andrzej Brygier i Piotr Będzikowski. Bardzo dobrze bronił również młody Paweł Kiepulski. W drużynie Żagwi na wyróżnienie zasłużyli obaj bramkarze. Przemysław Koch i Edward Madaliński swoimi skutecznymi interwencjami uchronili drużynę gości od wyższej porażki.

KPR Miedź Legnica - Żagiew Dzierżoniów 30:21