09 sie 2016 20:30
90'

Arbiter doliczył 3 minuty.

88'

Zapachniało drugim golem dla gości! Po centrze z kornera, w bardzo dobrej sytuacji niecelnie główkował Marek Wasiluk.

86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Miroslav Covilo. Ostry faul na Góralskim.

Czy Cracovia dopnie swego w końcowych minutach?
85'

Zbyt głęboka centra Karaczanakowa i piłka spoczęła w rękawicach Węglarza.

81'

Steblecki zakręcił rywalami na 16. metrze. Jego uderzenie zostało jednak zablokowane.

78'

Dobra, prostopadła piłka od Budzińskiego. Pokazał się Anton Karaczanakow. Uderzenie po długim rogu, odbił jednak Damian Węglarz.

75'

Złe podanie Sołowieja i od razu było groźnie. Budziński lekko zagrał do Szczepaniaka, ale ten nie zdołał pokonać Węglarza. Bramkarz "Jagi" odbił piłkę na rzut rożny.

72'

Ataki pozycyjne gospodarzy, ale zagęszczony środek pola nie ułatwia w kreowaniu akcji. Właśnie w tym celu na boisku pojawił się Taras Romanczuk.

69'

Jagiellonia. Schodzi: Karol Świderski. Wchodzi: Taras Romanczuk. Trener Probierz stawia na defensywę.

68'

Efektowana interwencja Stępniowskiego! Bramkarz Pasów efektownie chwycił piłkę, po strzale Świderskiego z 20 metrów.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Litauszki. Kara za uderzenie łokciem Górskiego.

63'

Cracovia prowadzi grę. Jagiellonia cofnięta na własną połowę, będzie szukała kontry, rozstrzygającej mecz.

60'

Długie dośrodkowanie Karaczanakowa, ale piłka w polu karnym, minęła wszystkich próbujących ją dopaść.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Budziński. Faul na Świderskim i nerwowa reakcja po gwizdku.

57'

Niesamowita próba Budzińskiego! Strzał z przeszło 30 metrów zatrzymał się na poprzeczce!

53'

Kąśliwe uderzenie Szymańskiego sprzed pola karnego. Bramkarz Pasów "pofrunął" w swoją lewą stronę i sparował piłkę w boczny sektor boiska.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Jacek Góralski. Faul na Wołąkiewiczu.

Jagiellonia Białystok
48'

Żółtą kartkę otrzymał Dmytro Chomczenowskyj. Ostry faul na Ferraresso.

19:51

Kuriozalna sytuacja. Okazało się, ze Anton Karaczanakow zapomniał koszulki i stąd zwłoka z wejściem na murawę.

46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karol Świderski. Asystował mu Karol Mackiewicz.

Ależ zaczęła się ta druga odsłona! Z niewiadomych powodów z wejściem na boisko zwlekał Karaczanakow, a goście przeprowadzili skuteczną akcję. Mackiewicz podał w pole karne, a młody napastnik Jagiellonii łatwo ograł Litauszkiego i strzelił do siatki.

1
46'

Początek II połowy.

45'

Arbiter doliczył 2 minuty.

45'

Świetna okazja gości! Mackiewicz stanął oko w oko z bramkarzem, ale z powodu ostrego kąta, nie miał wielkiego wyboru gdzie uderzyć. Stępniowski odbił piłkę pod nogi Świderskiego, ale po chwili obronił dobitkę. Futbolówka trafiła jeszcze pod nogi Górskiego. Napastnik nieczysto ją trafił i tylko dlatego na linii bramkowej dobrze interweniował Wołąkiewicz.

43'

Jagiellonia. Schodzi: Gutieri Tomelin. Wchodzi: Marek Wasiluk.

Złe wieści dla fanów "Jagi". Tomelin nabawił się kontuzji barku i jest zmuszony opuścić plac gry.

40'

Wstrzelenie piłki tuż przed bramkę przez Strausa, ale ofiarna interwencja Covilo oddaliła niebezpieczeństwo.

38'

Przerwa w grze. Na murawie leży Gutieri Tomelin. Brazylijczyk nabawił się kontuzji ręki.

36'

Dośrodkowanie Mackiewicza trafiło na głowę Strausa. Ten mocno walczył w powietrzu z Deleu i może dlatego uderzył tak nieprecyzyjnie.

33'

Kontra Pasów wyprowadzona przez Budzińskiego. Piłka powędrowała na prawą flankę, ale tam z kolegami nie zrozumiał się Luiz Santos Deleu.

31'

Do głosu zaczynają dochodzić gospodarze.

28'

Po centrze z kornera niecelnie główkował Miroslav Covilo.

27'

Kontra gospodarzy. Osamotniony Erik Jendrisek nie miał komu podać i pokusił się o mocny strzał z ostrego kąta, który jednak dobrze zablokował Szymonowicz.

26'

Piłkę na 22. metrze ustawił Karol Mackiewicz, ale uderzył prosto w mur. Po chwili nieudana próba wstrzelenia piłki w pole karne.

25'

Przepychanka między Góralskim, a Deleu. Arbiter musiał rozdzielać krewkich piłkarzy.

24'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Ferraresso. Faul na Góralskim.

21'

Dmytro Chomczenowskyj przewrócił szarżującego lewym skrzydłem Ferraresso. Ukrainiec powinien obejrzeć kartkę, ale dostał jedynie słowną reprymendę.

18'

Mackiewicz zagrał za plecy krakowskiej defensywy, ale Maciej Górski pospieszył się z wyjściem na pozycję. Był ofsajd.

15'

Za nami pierwszy kwadrans. Lepsze wrażenie sprawiają piłkarze z Białegostoku.

14'

Cetnarski w starciu z Tomelinem upadł w polu karnym rywali, ale gwizdek arbitra milczał... słusznie.

11'

Fatalna decyzja Górskiego. Goście wychodzili w liczebnej przewadze 4 na 3, ale napastnik zamiast podawać do rozbiegających się partnerów, uderzył z 20 metrów... wysoko nad bramką.

9'

Szansa Jagiellonii! Centrę z głębi pola przedłużył głową Świderski. Do futbolówki dopadł Karol Mackiewicz, uderzył w kierunku bliższego słupka, ale chybił celu.

7'

Diego Ferraresso przesadził z ostrością i faulował rywala. Rzut wolny na prawym skrzydle wybijał Dmytro Chomczenowskyj, ale w powietrzu lepsi obrońcy Pasów.

5'

Oskrzydlająca akcja Jendriska lewą stroną boiska, zakończona jednak zdecydowanie zbyt mocnym dośrodkowaniem.

3'

Dwie próby Jagiellonii, w postaci długich podań z pominięciem linii pomocy, ale za każdym razem piłkę przechwytywali krakowscy obrońcy.

19:51

- To, że gramy z liderem, to dobrze. Nikogo nie trzeba będzie dodatkowo mobilizować - mówił przed meczem 1/16 finału Pucharu Polski z Jagiellonią Białystok trener Cracovii, Jacek Zieliński. Starcie krakowian z Jagiellonią to hit 1/16 finału Pucharu Polski, na relację z którego serdecznie zapraszamy. Oby się działo!