Stal broni się już całym zespołem na własnej połowie.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

88'

Ambitnie broni się drużyna ze Stalowej Woli. Gospodarze są już blisko zwycięstwa.

84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Stelmach.

Stal Stalowa Wola
83'

Z 16 metrów strzelał Mohamed Essam. Jego uderzenie zostało jednak zablokowane.

82'

Po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie główkował Gajewski.

81'

Puszcza zacięcie atakuje, Stal wyprowadza kontry. Zanosi się na emocjonującą końcówkę spotkania.

77'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Puszczy. Akcję zamknął Mateusz Wójcik, lecz oddał bardzo niecelny strzał.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Dziubiński.

65'

Znów z dystansu strzelał Marcin Orłowski. Tym razem piłka przeleciała nad poprzeczką.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Mohamed Essam.

61'

Coraz groźniejsze są akcje gości. Stal dobrze się jednak broni.

58'

Fantastyczną okazję miał Marcin Orłowski. Piłkarz Puszczy niepilnowany strzelał z kilkunastu metrów, lecz świetną interwencją popisał się Bartosz Koncki.

55'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego neicelnie głowkował Szymon Jarosz.

53'

Jeden z zawodników gości oddał strzał głową na bramkę Stali. Bartosz Koncki nie dał się jednak zaskoczyć.

51'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Puszczy. Gospodarze nie zdołali jednak oddać strzału na bramkę Staniszewskiego.

49'

Wyrównany początek drugiej połowy. Zarówno jeden, jak i drugi zespół stara się atakować. Otwarte spotkanie w Stalowej Woli.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

43'

Ładny strzał z dystansu oddał Marcin OrłowskiBartosz Koncki popisał się jednak skuteczną interwencją.

41'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Stali.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Wójcik.

Puszcza Niepołomice
39'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w polu karnym Stali doszło do sporego zamieszania. Ostatecznie jednak piłka wyszła poza boisko.

38'

Rzut wolny dla gości na wysokości pola karnego Stali.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Orłowski.

34'

Puszcza. Schodzi: Daniel Barbus. Wchodzi: Filip Wójcik.

33'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Stali niecelnie główkował Łączek.

32'

Sporo niedokładności na boisku w ostatnich minutach.

27'

Po dośrodkowaniu w pole karne Stali z bliska strzelał Marcin Orłowski. Słupek uratował gospodarzy przed stratą gola.

26'

Goście mają optyczną przewagę. Nie przekłada się to jednak na sytuacje pod bramką Stali.

22'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Stali. Piłkę pewnie wypiąstkował Bartosz Koncki.

20'

Spotkanie się wyrównało. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

17'

Stal dalej śmiało atakuje. Puszcza znów cofnęła się do defensywy.

15'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Mistrzyk. Michał Mistrzyk oddał piękny strzał z rzutu wolnego z 18 metrów! 1:0 dla Stali.

14'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Barbus.

10'

Na spalonym złapany został Adrian Gębalski. A zanosiło się na groźną akcję Stali.

8'

Z dystansu niecelnie strzelał Longinus Uwakwe, w przeszłości piłkarz Stali Stalowa Wola.

6'

Groźnie zaatakowali goście. Stal chwilowo zamknięta na własnej połowie boiska.

5'

Stal od pierwszych minut stosuje wysoki pressing i stara się atakować.

2'

Indywidualną akcję przeprowadził Mohamed Essam. Piłkarz Stali zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale uderzenie zostało przyblokowane i piłkę pewnie złapał bramkarz gości.

16:41

Dla zielono-czarnych to ważne spotkanie. Zespół z Podkarpacia w pierwszych trzech kolejkach zanotował trzy porażki.