07 lip 2016 17:30
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dariusz Formella. Asystował mu Radosław Majewski.

Jeszcze jedna strata Legionistów została srogo ukarana. Dariusz Formella strzelił płasko do bramki i wiadomo już, że Superpuchar Polski pojedzie do Poznania!

90+1'

Trwa doliczony czas. Sędzia dorzucił zawodnikom 5 minut.

1
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dariusz Formella. Asystował mu Marcin Robak.

Błyskawiczna wymiana podań na połowie Legii Warszawa. Dariusz Formella miał dużo czasu, by przymierzyć do bramki Legii Warszawa. Po akcji zmienników zrobiło się 1:3 w stolicy Polski!

89'

Legia. Schodzi: Rafał Makowski. Wchodzi: Jakub Kosecki.

87'

Dobre utrzymanie się przy piłce Lecha Poznań. Łukasz Trałka zirytował Guilherme i w pojedynku dwóch "szóstek" faul Brazylijczyka.

1
85'

Tomasz Brzyski strzelił z rzutu wolnego w światło bramki, ale zdecydowanie za lekko, by zaskoczyć Jasmina Buricia.

84'

W odpowiedzi faul Łukasza Trałki na Guilherme. Kapitan Lecha Poznań mógł zobaczyć w tej sytuacji drugą żółtą kartkę.

83'

Igor Lewczuk wybiegł wysoko za Marcinem Robakiem. Dobrze zastawił się były napastnik Pogoni Szczecin i stoper Legii Warszawa faulował.

81'

Abdul Aziz Tetteh sprowokował faul Legionisty w środku pola. Każda zyskana w ten sposób sekunda jest cenna dla zespołu z Poznania.

79'

Arkadiusz Malarz wypiąstkował dośrodkowanie Radosława Majewskiego z rzutu rożnego. Na dodatek sędzia dostrzegł faul na bramkarzu Legii Warszawa.

78'

Legia Warszawa atakuje i szuka wyrónania. Ma coraz mniej czasu, a zmobilizowani obrońcy Lecha Poznań wybijają piłkę daleko od własnego pola karnego.

74'

Wysoko zawieszona piłka w polu karnym Kolejorza. Nawet wysoki Aleksandar Prijović nie był w stanie jej dosięgnąć.

72'

Robert Gumny jest bardzo aktywny od początku spotkania. Przed momentem oddał strzał obok bramki Arkadiusza Malarza po następnym ofensywnym wejściu.

71'

Zagorzali kibice Legii Warszawa nie ustają w dopingowaniu swojego zespołu.

69'

Szymon Pawłowski tak samo jak Michał Masłowski musiał opuścić boisko z powodu kontuzji.

65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lasse Nielsen.

Po dośrodkowaniu zmiennika Radosława Majewskiego zakotłowało się w polu karnym Legii Warszawa. Arkadiusz Malarz odbił pierwszy strzał prosto pod nogi Marcina Robaka oraz Lasse Nielsena. Nowy obrońca Lecha Poznań był najsprytniejszy i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie 2:1!

Lech Poznań
3
1
62'

Akcja indywidualna Tomasza Kędziory na prawej stronie boiska. Nie zdążył dośrodkować zanim wybiegł razem z futbolówką za linię bramkową.

61'

Minęła godzina starcia o Superpuchar Polski. W razie remisu po regulaminowym czasie sędzia Krzysztof Jakubik zarządzi konkurs rzutów karnych.

60'

Łukasz Trałka dopadł co prawda do dośrodkowania, ale był za bardzo pod piłką i nie oddał soczystego strzału głową.

58'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Makowski.

Legia Warszawa
54'

Michaił Aleksandrow zrobił sobie krzywdę, zderzając się z kamerą. Bardzo rwany fragment pojedynku o Superpuchar Polski.

53'

Michał Masłowski na boisko, a jego partnerzy rozgrywają futbolówkę w centrum boiska.

50'

Przerwa w grze spowodowana kontuzją Michała Masłowskiego. Został potraktowany bardzo groźnie przez Łukasza Trałkę.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Trałka.

48'

Maciej Gajos był egzekutorem rzutu wolnego. Dobre techniczne uderzenie ponad murem i słupek uratował Legię Warszawa przed stratą gola.

47'

Michał Masłowski ratował się faulem po stracie. Poszkodowany Marcin Robak, który jest niebezpieczny od razu po wejściu na boisko.

1
46'

Piłka ponownie w grze!

17:10

Na trybunach w Warszawie między innymi Zbigniew Boniek, Adam Nawałka, Mariusz Rumak i Miroslav Radović.

17:10

Po dwa celne strzały obu drużyn przed przerwą. 56 procent posiadania piłki po stronie Legii Warszawa.

42'

Abdul Aziz Tetteh centrował płasko. Zabrakło zawodnika w niebieskim stroju, by zakończyć akcję strzałem. Był natomiast Łukasz Broź i wybił na korner.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Nicki Bille Nielsen.

39'

Podanie Aleksandara Prijovicia do Michała Kucharczyka, który był tuż przed bramką Lecha Poznań. Nie trafił w piłkę, a mógł spokojnie wyprowadzić stołeczną drużynę na prowadzenie!

38'

Niedokładne dośrodkowanie Michała Kucharczyka, ale Legia Warszawa utrzymała się w posiadaniu piłki tyle że po przeciwnej stronie boiska.

36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Guilherme. Asystował mu Michaił Aleksandrow.

Legia Warszawa szybko wyprowadziła piłkę. Aleksandrow dośrodkował za linię obrońców Lecha Poznań. Znalazł się tam tylko jeden zawodnik - Guilherme i niespodziewanie główkował do siatki. Lepiej powinien zachować się Jasmin Burić, który w tej sytuacji statystował.

1
1
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Broź.

32'

Dla odmiany akcja Legii Warszawa na lewej stronie boiska. Adam Hlousek spóźnił się do podania i grę mógł wznowić spokojnie Jasmin Burić.

30'

Dośrodkowanie Łukasza Brozia spadło w pobliżu Macieja Wilusza i stoper Lecha Poznań wyekspediował piłkę daleko od własnego pola karnego.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Guilherme.

26'

Mocno wakacyjna frekwencja.

24'

Nowy pomocnik Lecha Poznań uciszył na moment trybuny. Po 10 minutach Lech Poznań zaczął grać coraz odważniej, a stały fragment, który zaowocował golem, wywalczył Szymon Pawłowski po podaniu z autu Roberta Gumnego.

22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Makuszewski.

Mimo ostrego kąta Maciej Makuszewski huknął potężnie i celnie z rzutu wolnego! Arkadiusz Malarz nie przygotował się właściwie do interwencji, był delikatny rykoszet i Lech Poznań prowadzi na stadionie Legii Warszawa.

2
1
20'

Jasmin Burić wyszedł w powietrze i złapał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Bramkarz Lecha Poznań rozpoczął wyrzutem akcję swojego zespołu.

18'

Robert Gumny znalazł miejsce do strzału sprzed pola karnego. Dobra próba i musiał interweniować Arkadiusz Malarz! Bramkarz Legii Warszawa sparował piłkę do boku.

16'

Legioniści skasowali w zarodku próby ataku Lecha Poznań. Poturbowany w środku pola został Maciej Gajos.

13'

Michał Kucharczyk miał świetną szansę, by utworzyć wynik. Po szybkiej wymianie podań z udziałem Rafała Makowskiego i Aleksandara Prijovicia skrzydłowy miał przed oczami tylko Jasmina Buricia, ale skiksował zamiast strzelić soczyście.

11'

Dotychczas bez sytuacji podbramkowych. Drużyny starają się wprowadzać w życie swój pomysł na grę, ale brakuje precyzji przy ostatnim podaniu.

9'

Do głosu zaczynają dochodzić piłkarze z Poznania. Jakub Rzeźniczak musiał powstrzymać na skrzydle Macieja Makuszewskiego.

8'

Tak wyglądała prezentacja drużyn!

7'

Daleko do kompletu na trybunach. Kibice Legii Warszawa starają się o stworzenie piłkarskiej atmosfery.

5'

Michał Kucharczyk wybiegał sam na sam z bramkarzem, ale szarżę skrzydłowego zatrzymał sędzia asystent, który zasygnalizował spalonego.

4'

Guilherme stracił piłkę przed polem karnym Lecha Poznań. Zabrakło przyspieszenia akcji, ponieważ partnerzy z Legii Warszawa byli dobrze ustawieni.

2'

Rozgrywają mistrzowie Polski. W bocznym sektorze boiska interweniował skutecznie Tomasz Kędziora i rozpocznie grę wrzutem z autu.