06 maj 2016 18:00
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paweł Baranowski. Asystował mu Jozef Piacek.

Niesamowite! Gospodarze jednak wyrwali remis! Po długim wykopie Zubasa piłka została zgrana do Baranowskiego, a ten trafił do siatki z 17 metrów. Trelę zmylił jeszcze rykoszet.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
4
90+3'

Oglądamy jeszcze rozpaczliwe wrzutki piłkarzy Podbeskidzia, ale nic konkretnego z nich nie wynika.

2
90'

Doliczone 4 minuty.

4
89'

Do piłki w polu karnym Korony doszedł Paweł Baranowski, trafił w nią jednak nieczysto i Dariusz Trela nie musiał interweniować.

3
85'

Odpowiedź bielszczan mogła być zabójcza, ale tuż obok słupka uderzył Dariusz Kołodziej!

3
85'

Powinno być 0:2! Po błędzie gospodarzy Łukasz Sierpina podał w polu karnym do Gabovsa, a ten w fenomenalnej sytuacji trafił w słupek!

3
81'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Oleg Wierietiło. To efekt faulu taktycznego na Aankourze.

4
78'

Rzut wolny z 17 metrów egzekwował Adam Mójta, strzelił jednak wprost w mur obrońców Korony.

4
75'

Kiepsko z rzutu wolnego dośrodkował Bartłomiej Pawłowski i gospodarze łatwo oddalili zagrożenie.

3
75'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Oleg Wierietiło.

2
71'

Korona dość spokojnie utrzymuje skromne prowadzenie. Podbeskidzie stwarza zbyt mało sytuacji, by myśleć o wyrównaniu.

4
67'

Znakomitą okazję miała teraz Korona, ale zupełnie niepilnowany Siergiej Pilipczuk przestrzelił z 15 metrów!

4
62'

Ostro z prawego skrzydła centrował Jakub Kowalski. Sęk w tym, że do nikogo.

4
60'

W zamieszaniu w polu karnym próbował uderzać Kohei Kato, trafił jednak w Diawa.

3
58'

Aleksandrs Fertovs ucierpiał w starciu z Baranowskim. Przerwa w grze.

2
54'

Dariusz Trela pewnie obronił strzał Mójty z narożnika boiska.

3
52'

Vlastimir Jovanović łatwo oszukał przed polem karnym Możdżenia i uderzył tuż nad bramką.

3
50'

Podbeskidzie zdecydowanie podkręciło tempo. Szwankuje jeszcze dokładność w poczynaniach gospodarzy, ale widać, że wiary im nie brakuje.

2
49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

3
46'

Po kontrataku płasko z 15 metrów uderzył Bartłomiej Pawłowski i Emilijus Zubas złapał piłkę na raty.

3
46'

Początek drugiej połowy.

2
45'

Doliczona 1 minuta.

3
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski.

Korona zasłużenie prowadzi! Po dośrodkowaniu Pawłowskiego z rzutu rożnego Zubas obronił uderzenia Dejmka i Sylwestrzaka, ale wobec strzału z bliska Sekulskiego był już bezradny!

3
42'

Płasko z dystansu uderzył Mateusz Możdżeń. Lekko i metr obok słupka.

3
41'

Goście bardzo łatwo poradzili sobie z dośrodkowaniem Mójty przed pole karne.

2
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Sylwestrzak.

2
35'

Indywidualnie szarżował teraz Paweł Tarnowski, poderwały się trybuny, ale zabrakło celnego strzału.

2
32'

Podbeskidzie nie stwarza żadnego zagrożenia pod bramką przeciwnika - ani z gry, ani ze stałych fragmentów.

3
1
28'

Z dystansu w trybuny uderzył Rafał Grzelak.

3
27'

Jozef Piacek w ostatniej chwili zablokował groźny strzał Fertovsa z 10 metrów.

2
27'

Podbeskidzie próbuje teraz zaatakować, jednak nie robi tego zbyt przekonująco.

1
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Kowalski.

23'

Zablokowany strzał z dystansu Jovanovicia. Korona czuje się coraz pewniej.

1
19'

Po rzucie rożnym doskonałą okazję miał Bartosz Rymaniak, ale zdołał mu przeszkodzić Oleg Wierietiło!

2
19'

Fatalny błąd pod własnym polem karnym popełnił Kohei Kato, ale strzał Sekulskiego z 18 metrów w ostatniej chwili przyblokował jeden z obrońców. Dzięki temu piłka poleciała obok słupka.

2
16'

Z ostrego kąta tyleż mocno co niecelnie uderzył Bartosz Rymaniak.

2
16'

Oglądamy wyrównane spotkanie, ale nie jest ono porywające. Atmosferę też trudno nazwać gorącą.

2
12'

Teraz Adam Mójta egzekwował rzut wolny z narożnika boiska. Nic z tego nie wyszło.

1
12'

Górale atakowali teraz lewym skrzydłem, ale Mateusz Możdżeń źle przyjął piłkę po centrze Mójty.

2
8'

Niezła szansa Korony! Z rzutu rożnego dośrodkował Bartłomiej Pawłowski i tuż nad poprzeczką główkował Radek Dejmek.