1
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann.

Dobrze wykonana jedenastka, drugi gol Francuza i Atletico Madryt prowadzi już 2:0!

9
2
87'

Żółtą kartkę otrzymał Andres Iniesta.

2
87'

Będzie rzut karny dla Atletico Madryt!

Andres Iniesta blokował lot piłki ręką i sędzia zdecydowanie wskazał na 11. metr.

5
85'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Godin.

2
84'

Uderzył z półdystansu Luis Suarez i na posterunku bezbłędny przez 84 minuty Jan Oblak.

2
81'

Faulują gospodarze, ale właśnie taką twardą grę lubią i również takie działania ich przybliżają ich do niespodziewanego awansu.

78'

Najlepszą obroną jest atak, więc niesieni dopingiem gospodarze przenoszą grę na połowę FC Barcelona.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Neymar.

2
75'

To kwadrans do końca. Kwadrans nadziei na awans FC Barcelona. Dotychczas odpadła w tylko 2 z 40 dwumeczów, które rozpoczęła od zwycięstwa u siebie.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez.

1
70'

Zwija się z bólu Diego Godin. Będzie potrzebna pomoc medyczna. Felipe Luis wdaje się w przepychanki z rywalami. Zaczynają się prowokacje.

2
69'

Żółtą kartkę otrzymał Gabi.

3
67'

Budzi się Luis Suarez. To Urus zdobył dwie bramki w pierwszym meczu z Atletico Madryt. Jego płaskie uderzenie złapał do koszyczka Jan Oblak!

3
64'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Arda Turan.

64'

Barcelona. Schodzi: Dani Alves. Wchodzi: Sergi Roberto.

61'

Mocno naładowany energią Antoine Griezmann. Obiegł grupkę zawodników FC Barcelona i wypracował sobie pozycję do strzału. Piłka miała za mało energii, by zaskoczyć bramkarza.

59'

Płaskie dośrodkowanie Jordiego Alby. Czekał na możliwość oddania strzału Luis Suarez, ale tuż przed nim jak spod ziemi wyrósł Gabi!

1
58'

Wściekł się Lionel Messi. Dotychczas Argentyńczyk był niewidoczny. Przed momentem wywalczył korrner. Radzą sobie gospodarze po dośodkowaniu.

56'

FC Barcelona musi teraz pomóc szczęściu, o ile oczywiście zamierza awansować. Seria podań na obrzeżach pola karnego gospodarzy, ale ci bronią twardo.

53'

Niesamowite! Strzał głową w popreczkę bramki FC Barcelona! Co za szczęście obrońcy trofeum i co za pech Saula Nigueza!

50'

Barca w opałach. Ważny powrót stał się udziałem Ivana Rakiticia, a już gospodarze sposobili się do strzału za kołnierz Marca-Andre ter Stegena.

1
48'

Gerard Pique strzelił po prostu beznadziejnie z dystansu. Tak to FC Barcelona nie doprowadzi do remisu w Madrycie.

1
46'

Gra wznowiona po przerwie!

1
19:59

Statystyki po 45 minutach pojedynku w Madrycie:

1
44'

Yannick Ferreira Carrasco uderzył płasko w zasięgu rąk bramkarza. Po chwili ten sam zawodnik był na skrzydle i wypracował rzut wolny dla Atletico Madryt.

1
41'

Szybują dośrodkowania w pole karne Atletico Madryt. Radzą sobie gospodarze uskrzydleni prowadzeniem.

1
38'

Teraz FC Barcelona musi gonić wynik. Mecz musi nabrać rumieńców, bo Atletico Madryt czeka na okazję do skontrowania.

1
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Saul Niguez.

Wyśmienity strzał głową Francuza do siatki po dośrodkowaniu z prawej strony boiska. Antoine Griezmann wyprzedził obrońcę, przymierzył celnie i przy wyniku 1:0 Atletico Madryt jest wirtualnym półfinalistą Ligi Mistrzów!

7
7
35'

Krążyła piłka po obrzeżach pola karnego Atletico Madryt. Niecierpliwy był Dani Alves i dośrodkował prosto w rękawice Jana Oblaka.

1
33'

Pudło i to wyraźne. Mierzył, a raczej próbował przymierzyć Lionel Messi.

2
33'

Diego Godin podciął Andresa Iniestę tuż przed linią pola karnego i będzie szansa na celne uderzenie FC Barcelona z rzutu wolnego.

31'

Bliżej niż dalej do przerwy i rozsądna, może trochę wyrachowana gra FC Barcelona, którą bezbramkowy remis premiuje awansem.

29'

Pojedynek w parterze z udziałem Gerarda Pique. Tak, walki zdecydowanie nie brakowało w Barcelonie i nie brakuje w Madrycie.

1
27'

Łudząco podobna sytuacja po centrze Neymara z rzutu rożnego. Brakuje dobrych soczystych uderzeń w Madrycie.

25'

Marc-Andre ter Stegen wyszedł w powietrze i spokojnie chwycił piłkę zawieszoną wysoko wskutek dośrodkowania z rzutu wolnego.

2
24'

Dobre otwarcie Atletico Madryt. FC Barcelona opanowała sytuację i nie pozwala już na tak dużo co w początkowych 10 minutach. Atmosfera wyczekiwania.

22'

Obrazki z Madrytu. Twarda walka o półfinał Ligi Mistrzów.

1
20'

Antoine Griezmann zaatakował Jordiego Albę w polu karnym. Poradził sobie całkiem nieźle obrońca FC Barcelona i wyekspediował futbolówkę na aut.

1
19'

Zapada zmrok w stolicy Hiszpanii i coraz lepiej wygląda FC Barcelona. Jeszcze bez groźnych strzałów, ale rozgrywa swoje akcje coraz wyżej na połowie Atletico Madryt.

18'

Pełne i efektowne trybuny.

2
17'

Wyborna interwencja Diego Godina. Urus zablokował ciałem Neymara, przez co Brazylijczyk wyleciał razem w piłką za linię bramkową.

1
15'

Dużo szczęścia miał Andres Iniesta, że nie zgubił piłki w okolicy linii bocznej boiska. Doświadczenie reprezentanta Hiszpanii zaprocentowało.

1
14'

Kilkadziesiąt podania FC Barcelona. Rywal atakuje wysokim pressingiem, ale nic nie zwojował na połowie gości.

11'

Javier Mascherano składał się do strzału i został zablokowany w tym momencie. Natychmiast gospodarze sposobili się do kontrataku.

9'

Publiczność kwituje gwizdami każdy kontakt FC Barcelona z piłką. Na razie Duma Katalonii jakby przygaszona.

7'

Groźnie. Mnóstwo miejsca miał Antoine Griezmann. Nie spodziewał się, że aż tak dużo i błyskawicznie uderzył głową. Piłkę łapie Marc-Andre ter Stegen!

6'

Dobre otwarcie zespołu Diego Simeone. Teraz FC Barcelona próbuje poukładać sobie grę w środku pola.

4'

Pierwszy niecelny strzał Atletico Madryt, po chwili pierwszy celny. Yannick Ferreira Carrasco uderzył z dystansu za lekko i zbyt przewidywanie, by zaskoczyć Marca-Andre ter Stegena.

3'

Antoine Griezmann wymienił podania z Saulem Niguezem. Wszystko wyglądało obiecująco. Skrzydłowy Atletico Madryt został umiejętnie zablokowany w szesnastce FC Barcelona. Po chwili niecelne uderzenie Gabiego.

2'

Atletico Madryt w ciemnych strojach, a FC Barcelona na żółto. Rozpoczęli gospodarze i bezskutecznie próbowali przetransportować piłkę w pole karne lidera Primera Division.

19:59

Hymn Ligi Mistrzów i pytanie która drużyna słyszy go ostatni raz w tym sezonie?

19:59

Na trybunach kartoniada kibiców Atletico Madryt. Piłkarze gotują się, by wyjść na murawę Estadio Vicente Calderon w Madrycie.

19:59

W składzie Atletico melduje się Augusto Fernandez zamiast Fernando Torresa, który zobaczył w Barcelonie czerwoną kartkę. Za odrabianie strat mają odpowiadać przede wszystkim napastnicy Antoine Griezmann oraz Yannick Ferreira Carrasco. Przyjezdni bez zmian w stosunku do pierwszego spotkania.

19:59

FC Barcelona wygrała pierwszy akt dwumeczu 2:1 na własnym stadionie. Ten wynik nie przesądza sprawy awansu. Atut własnego boiska przechodzi na stronę Atletico Madryt, gdzie drużyna zapewniła sobie awans w poprzedniej rundzie. Madrytczycy zagrali dzielnie na wyjeździe, a ostatnio FC Barcelona przestała regularnie zwyciężać.