Liga Europy: 1/8 finału, rewanże
17 mar 2016 19:00
90+5'

Valencia miała rzut wolny 20 metrów od bramki Athletic. Parejo uderzył silnie, ale około metra obok słupka rywali.

1
90'

Pięć minut doliczonych.

1
89'

Valencii spieszy się, ale w tym przypadku pośpiech nie popłaca. Athletic mądrze broni się.

1
86'

Alcacer z kilku metrów nie potrafił pokonać bramkarza rywali! Dobra obrona golkipera.

1
83'

Valencia CF. Schodzi: Andre Gomes. Wchodzi: Paco Alcacer.

83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Vezo.

Valencia CF
1
79'

Na trybunach wylądował Gary Neville, który krytykował orzeczenie sędziego.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Aymeric Laporte.

#0
Athletic Bilbao
75'
GOOOOOOL!!!

Gol dla Athletic! Po dośrodkowaniu w pole karne Raul Garcia kapitalnie odegrał piłkę do Aduriza, który z kilku metrów zdobył bramkę!

#0
Asysta:
#0
1
75'
wchodzi Wchodzi
#0
schodzi Schodzi
#0
74'

Żółtą kartkę otrzymał Andre Gomes.

Valencia CF
71'

Korner dla Athletic Bilbao, ale nie było nawet strzału na bramkę Ryana.

68'

Valencia CF. Schodzi: Javi Fuego. Wchodzi: Dani Parejo.

67'

Mathew Ryan pewnie złapał piłkę na przedpolu po długim zagraniu gracza Athletic.

65'

Valencia ma coraz więcej miejsca, a to powoduje zagrożenie pod bramką Athletic.

2
63'

Znów gorąco pod bramką Bilbao! Gaya uderzył nad poprzeczką z dwunastu metrów.

2
62'

Czy Athletic będzie stać na zdobycie gola? Wówczas to oni byliby w kolejnej rundzie.

1
58'

Jedna z nielicznych akcji Athletic Bilbao. De Marcos przymierzył sprzed pola karnego, jednak nad poprzeczką.

1
55'

Santos został złapany na spalony, ale postanowił i tak huknąć na bramkę rywali. Trafił do siatki co ucieszyło miejscowych fanów.

1
52'

Benat Etxebarria zbyt mocno dośrodkował piłkę z rzutu wolnego i ta przeleciała przez pole karne.

1
49'

W ataku byli goście, jednak Aduriz pośliznął się i stracił futbolówkę.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Garcia. W jego przypadku także oznacza to, że nie zagra w kolejnym spotkaniu.

#0
1
45'

Dwie minuty doliczone.

1
44'

Fantastyczna interwencja Ryana po strzale Laporte'a z 17 metrów.

1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Javi Fuego. To również oznacza jego absencję w kolejnym meczu.

Valencia CF
1
41'

Mogło być 3:0! Andre Gomes huknął z jedenastu metrów i piłka przeleciała tuż obok słupka!

1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Santi Mina. To oznacza, że nie zagra w kolejnej rundzie, jeśli Valencia awansuje.

Valencia CF
1
37'

Zagotowało się w polu karnym Athletic, jednak zabrakło strzału na bramkę.

34'

Andre Gomes oddał celny strzał głową, ale piłka po drodze trafiła w Negredo i wylądowała poza boiskiem.

32'

Trzeba przyznać, że nie jest to porywające widowisko.

29'

Ofensywna akcja Athletic i na lewej flance znalazł się Merino, ale wyszedł z piłką poza boisko.

26'

Sprzed pola karnego przymierzył Susaeta, ale zabrakło precyzji i piłka przeleciała obok bramki.

25'
#0
#0
1
22'

Przy takim rezultacie sędzia zarządzi dogrywkę.

19'

Nieporozumienie w ofensywnej akcji Valencii, a mogło być groźnie w polu karnym gości.

17'

Athletic stara się odpowiedź, ale na razie bez efektu.

13'
GOOOOOOL!!!

1:0 dla Valencii! Alvaro Negredo oddał silny strzał, ale Herrerin sparował piłkę przed siebie, którą z pięciu metrów do bramki wpakował Mina!

Valencia CF
1
11'

Gra wyrównała się i po początkowej przewadze Valencii nie ma już śladu.

8'

Aduriz wpadł w pole karne, przełożył sobie piłkę na lewą nogę i płasko uderzył wprost w bramkarza.

6'

Przewaga Valencii, ale to goście wygrali w pierwszym meczu.

3'

Z rzutu wolnego z 18 metrów płasko uderzył Alvaro Negredo. Piłka przeleciała obok słupka.