90'

Doliczone zostały 3 minuty.

90'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Mikel Rico. Przedziwna sytuacja! Rico wszedł na boisko i chwilę później z niego wyleciał po ostrym faulu!

Athletic Bilbao
88'

Athletic. Schodzi: Carlos Gurpegi. Wchodzi: Mikel Rico.

85'

Goście marzą już o końcowym gwizdku sędziego. Myślami Sevilla jest już przy finale Ligi Europy.

80'

To gospodarze są bliżej podwyższenia wyniku niż goście zdobycia kontaktowego gola. Do akcji podłączył się Lekue, ale źle uderzył.

76'

Athletic. Schodzi: Inaki Williams. Wchodzi: Iker Muniain.

75'

Zawodnicy Athletic kontrolują przebieg spotkania na niezbyt wiele pozwalając rywalom.

70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Raul Garcia. Asystował mu Markel Susaeta. Z lewej strony na szósty metr dośrodkował Susaeta, a nadbiegający Raul Garcia głową wpakował piłkę do bramki Sevilli!

65'

Czerwona kartka w pewnym sensie "zabiła" mecz. Goście nie chcą poświęcać zbyt wiele, aby odrobić straty. To zawodnicy Athletic mają więcej z gry.

60'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Curro Sanchez.

Curro Sanchez #36
Sevilla FC
58'

Czerwoną kartkę otrzymał Timothee Kołodziejczak.

55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Juan Munoz. Asystował mu Curro Sanchez. Pierwsza groźniejsza akcja Sevilli zakończyła się bramką. Sanchez podał do Munoza, a ten z zimną krwią trafił do siatki!

Sevilla FC
Asysta:
52'

Zawodnicy Athletic wyprowadzili groźną akcję zakończoną minimalnie niecelnym strzałem Williamsa.

51'

Gospodarze czekają na to, co zrobią goście, ale ci niezbyt kwapią się do szturmu.

46'

Gramy po przerwie.

46'

Sevilla. Schodzi: Adil Rami. Wchodzi: Daniel Carrico.

45'

Doliczone zostały 2 minuty.

40'

Przebudzili się goście. Groźnie dośrodkowanie w pole karne, do piłki doszedł Vicente Iborra, ale uderzył głową niecelnie.

35'

Czerwoną kartkę otrzymał Coke. Zawodnik gości wyrzucony z ławki rezerwowych! Sevilla posiada optyczną przewagę, ale niewiele z niej wynika. Goście myślami są już chyba przy finale Ligi Europy.

Sevilla FC
31'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aritz Aduriz. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Aduriz urwał się obrońcom i pewnie podwyższył prowadzenie gospodarzy!

27'

Mocno, ale niecelnie uderzył Munoz. Coraz lepiej wyglądają akcje gości.

25'

Zawodnicy Sevilli zaczynają przejmować inicjatywę na placu gry, ale wciąż nie potrafią zagrozić gospodarzom.

21'

Wciąż więcej z gry mają gospodarze. Na boisku leży kontuzjowany Lekue, ale za moment powinien wrócić do sił.

15'

Po stracie gola gracze gości nie potrafią odpowiedzieć groźną akcją. Wciąż więcej z gry mają gospodarze.

11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aritz Aduriz. Gospodarze zasłużenie wyszli na prowadzenie. Po strzale Williamsa błąd popełnił bramkarz, który "wypluł" piłkę. Dopadł do niej Aduriz i skierował do siatki!

9'

Szybkie tempo gry w pierwszych minutach. Aktywniejsi w ofensywie są gospodarze, ale póki co nie stworzyli zagrożenia pod bramką gości.

6'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Garcia.

3'

Vicente Iborra urwał się z boku pola karnego obrońcom, ale jego strzał obronił Gorka Iraizoz.