0:3
Zakończony
FC Barcelona
90'

Sędzia doliczył 3 minuty. Na ławce rezerwowych Barcelony szykują się do wielkiej radości.

1
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Neymar. FC Barcelona mistrzem Hiszpanii!!! Brazylijczyk wystawił piłkę jak na tacy do Urugwajczyka, który znów trafił do pustej bramki! 3:0! 40. gol w sezonie Suareza!!!

3
1
83'

W końcówce to Granada ma przewagę w posiadaniu piłki. Na stadionie piknikowa atmosfera. Kibice gospodarzy cieszą się z utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej, a przyjezdni fani już świętują.

81'

Granada. Schodzi: Ricardo Costa. Wchodzi: Doria.

80'

Piłkarze Granady coraz częściej znajdują się w polu karnym Barcy. Kolejne rzuty rożne nie przynoszą jednak zagrożenia.

79'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Arda Turan.

77'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ricardo Costa.

75'

Barcelona. Schodzi: Javier Mascherano. Wchodzi: Jeremy Mathieu. Argentyńczyk nabawił się urazu.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Andres Fernandez.

74'

Były zawodnik Barcelony, Isaac Cuenca, nie wybił piłki, mimo iż na boisku leżał jeden z graczy gości.

73'

Ostre przepychanki na boisku!!! Piłkarzom Barcelony nie spodobało się zachowanie jednego z graczy Granady.

72'

Javier Mascherano ma wyraźne problemy z mięśniem łydki i jest opatrywany poza boiskiem.

1
70'

20 minut dzieli Barcelonę od tytułu mistrzowskiego. Czy Duma Katalonii utrzyma prowadzenie w spotkaniu z Granadą?

66'

Po strzale z główki Babina piłka ugrzęzła na górnej siatce bramki Barcelony. Jeśli goście nie chcą nerwowej końcówki, powinni strzelić trzeciego gola.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Fran Rico.

Fran Rico #4
Granada CF
64'

Neymar przegrał pojedynek oko w oko z bramkarzem. Na jego szczęście, sędzia boczny chwilę wcześniej podniósł chorągiewkę.

1
63'

Ładna kombinacyjna akcja Barcy, jednak dośrodkowanie Alvesa z prawej flanki przeciął bramkarz Granady.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Perez.

Ruben Perez #20
Granada CF
60'

To powinno być 3:0! Uderzenie z półwoleja Neymara w wielkim stylu obronił jednak Andres Fernandez!

58'

Ależ okazja dla Granady!!! Przed kapitalną sytuacją stanął Fran Rico, jednak jego strzał z linii pola karnego zdołał sparować Marc-Andre ter Stegen!

55'

Barca miała rzut wolny z odległości 32 metrów. Po strzale Messiego z trudem Andres Fernandez wypiąstkował piłkę do boku.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Abdoulaye Doucoure.

Abdoulaye Doucoure #16
Granada CF
52'

Dani Alves dośrodkował w pole karne, gdzie w piłkę nie trafił Luis Suarez.

51'

Barcelona wciąż naciska na bramkę rywala. Goście szukają trzeciego gola.

46'

Granada. Schodzi: Ruben Rochina. Wchodzi: Isaac Cuenca. Były gracz Barcelony na boisku.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Ruben Rochina #23
48'

Luis Suarez zdobył 13 goli w 5 ostatnich meczach. W tym okresie oddał... 16 celnych strzałów!

46'

Początek drugiej części gry.

45'

Sędzia doliczył minutę.

44'

Barca kontroluje wydarzenia boiskowe i bardzo spokojnie rozgrywa piłkę na połowie rywala. Duma Katalonii godzinę od mistrzostwa kraju!

40'

Po świetnej akcji Neymar strzelił z 17 metrów nieznacznie obok słupka.

38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Dani Alves. 2:0 i kolejny gol urugwajskiego napastnika!!! Brazylijczyk dośrodkował na pełnym biegu z końcowej linii, a były gracz Liverpoolu uprzedził golkipera i trafił do siatki po strzale z główki! To 39. gol Suareza w tym sezonie.

3
1
34'

Wyraźnie uspokoiło się spotkanie po golu dla Barcelony. Duma Katalonii ze spokojem szuka szans na kolejne trafienia. Okazji podbramkowych jednak brakuje.

31'

FC Barcelona nadal ma wyraźną przewagę w posiadaniu piłki. Gra toczy się na połowie Granady.

28'

Luis Suarez ma na koncie już 38 goli w tym sezonie. W historii ligi takim dorobkiem mogło pochwalić się tylko czterech graczy - Telmo Zarra, Hugo Sanchez, Lionel Messi i Cristiano Ronaldo.

26'

Real Madryt prowadzi 2:0. Królewscy zdobędą mistrzostwo tylko w przypadku straty punktów przez Barcelonę.

2
26'

Luis Suarez minął golkipera, ale wypuścił sobie zbyt daleko piłkę, która wyleciała poza boisko.

25'

Lionel Messi z narożnika pola karnego trafił wprost w bramkarza gospodarzy.

24'

Jeden z graczy Granady zagrał piłkę ręką tuż przed własnym polem karnym. Problem w tym, że chwilę wcześniej sędzia powinien odgwizdać spalonego Luisa Suareza.

22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Jordi Alba. Barca na prowadzeniu!!! Neymar kapitalnie wypuścił w pole karne Albę, który zagrał piłkę jak na tacy do Luisa Suareza. Urugwajczyk trafił do pustej bramki!

3
2
19'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets. Za faul.

18'

Wciąż bez bramek w Grenadzie. W wirtualnej tabeli na czele Real Madryt.

15'

Niecelnie z dystansu strzelił Andres Iniesta. Spory napór Barcy.

13'

Kolejny strzał Pique z główki. Tym razem bramkarz Granady nie miał większych problemów z interwencją.

13'

Lionel Messi rewelacyjnie zagrał w pole karne do Neymara, którego w ostatniej chwili powstrzymał Lomban! Stoper wybił piłkę sprzed nogi Brazylijczyka.

12'

Barca ma zdecydowaną przewagę. Napastnicy gości co chwilę wpadają w pole karne Granady. Pachnie golem na Nuevo Los Carmenes!

10'

Lionel Messi uderzył groźnie z 18 metrów i piłkę nad poprzeczkę przerzucił Andres Fernandez.

8'

Tymczasem Real Madryt prowadzi 1:0. Przy takich wynikach to Królewscy są na pierwszym miejscu w tabeli.

7'

Kapitalna okazja dla Barcelony! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Javier Mascherano przedłużył piłkę głową, a do uderzenia złożył się Gerard Pique. Futbolówkę z linii bramkowej wybił golkiper Granady!

6'

Pierwsze zgrzyty na boisku! Gerard Pique został uderzony w twarz przez jednego z rywali. Ostatecznie zakończyło się bez kartek.

4'

Ruben Perez bezpardonowo nadepnął na kostkę Neymara. Obaj piłkarze leżą na murawie.

4'

Piłkę po dośrodkowaniu Rubena Rochiny pewnie chwycił Marc-Andre ter Stegen.

3'

Granada będzie miała rzut wolny w okolicach pola karnego Barcelony. Na razie spokojny początek.

16:28

W tym samym czasie rozgrywa się spotkanie pomiędzy Deportivo La Coruna i Realem Madryt. Na relację live z tego meczu zapraszamy TUTAJ.

16:28

FC Barcelona wygrała 4 ostatnie ligowe mecze bez straty gola. Duma Katalonii strzelała w nich średnio 5,25 bramki na spotkanie.

16:28

W Grenadzie słoneczna pogoda. Piłkarze wkrótce wyjdą na murawę stadionu Nuevo Los Carmenes.

16:28

W ostatnim ligowym meczu FC Barcelona może zapewnić sobie mistrzostwo kraju. Wystarczy, że Duma Katalonii pokona na wyjeździe Granadę. Każdy inny wynik da szansę na tytuł Realowi Madryt, który ma obecnie punkt straty do lidera. Sobotni rywal lidera już przed tygodniem zapewnił sobie utrzymanie.